مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44471 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 -ساعت : 12:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 پروژه چهار بانده شدن محور سوادکوه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

پروژه چهار بانده شدن محور سوادکوه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

مازندشورا: مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از اتمام چهار بانده شدن محور سوادکوه تا پایان امسال خبر داد و گفت: با تامین اعتبارات مورد نیاز این محور تا پایان امسال زیر بار ترافیک می رود.

مازندشورا:به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی مازندران، عبدالله بهادری در نشست بررسی مشکلات و موانع طرح‌های راه و شهرسازی شهرستان بندری و توریستی فریدونکنار اظهار داشت: کمربندی فریدونکنار برای تکمیل نهایی به هشت یلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی افزود: تاکنون سه میلیارد تومان امسال اختصاص یافته و امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده این پروژه در دهه فجر سال آینده افتتاح شود.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اعلام اینکه 79 کیلومتر از 84 کیلومتر طرح چهاربانده شدن محور سوادکوه انجام شده است، تصریح کرد: تنها 5 کیلومتر از این محور باقی مانده که این طرح تا پایان امسال به اتمام می‌رسد و البته پروژه به اتمام نهایی نمی‌رسد و زیرگذر ، دوربرگردان‌ها و پل در محدوده پل سفید سوادکوه باید در دو سال آینده ساخته شود.

بهادری افزود: برای اتمام این پروژه در سوادکوه، 200 میلیارد تومان اعتبار نیاز بوده که امسال با تخصیص 25 درصدی مبلغ 50 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت.

وی بیان کرد: برای پروژه ه محور هراز در سال‌جاری 150 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد که تا پایان سال در صورت اعطای قیر یارانه ای به پیمانکار و اتمام عملیات چهار بانده شدن هشت کیلومتر باقی‌مانده، پایان می‌یابد.

از 101 کیلومتر محور هراز 55 کیلومتر آن ساخته شده و 46 کیلومتر طول اجرایی پروژه در دست اقدام بوده که محدوده اجرایی ما حدود 11 کیلومتر بوده که تا پایان امسال هشت کیلومتر آن به بهره‌برداری خواهد رسید و دو دستگاه تونل نیز در این محورآماده بهره برداری می شود.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پروژه چهار بانده شدن -

نظر شما در مورد : پروژه چهار بانده شدن محور سوادکوه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها