افتتاح 63 پروژه عمرانی دهه فجر با اعتبار 170 میلیارد ریال در نکا

تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 - ساعت : 12:45

کد مطلب: 44472 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افتتاح 63 پروژه عمرانی دهه فجر با اعتبار 170 میلیارد ریال در نکا

مازندشورا: فرماندار نکا از افتتاح 63 پروژه عمرانی در دهه فجر با اعتبار 170 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد .

مازندشورا: جعفر احمدی روز سه شنبه گفت که این پروژه ها در حوزه های مختلف سلامت، آب، راه، کشاورزی، گازرسانی، توسعه روستایی، عمران شهری، برق رسانی و غیره است که بعضی از آنها در چند روز گذشته بهره برداری شده است .
وی گفت : در حوزه سلامت ، افتتاح سالن اجتماعات ، انبار دارویی و اتاق‌های اداری و افتتاح سه خانه بهداشت در روستاهای خانسر، استخرپشت و کفرات از جمله این پروژه ها است.
فرماندار نکا با اشاره به پروژه های حوزه عمرانی اظهار داشت : حاشیه سازی مهدهای روستایی، ساختمان دهیاری های گلچالسر و ملیج گاله، طرح هادی بهزادکلا، میانگاله و گل خیل، آسفالت معابر بوستان و پارک کلت، گازرسانی به 7 روستای دهستان بخش مرکزی نکا، پاسگاه مهروان در گل خیل و آسفالت معابر روستاهای نوذرآباد و آبلو از جمله این پروژه ها است.
احمدی با اشاره به طرح های افتتاحی کمیته امداد و بهزیستی گفت: برای کمک به محرومان هم 12 مسکن محرومان و طرح های اشتغال زایی خرد در این دهه به بهره برداری می رسد.
وی از بهره برداری از طرح های جهاد کشاورزی شامل آبیاری قطره ای، تجهیز و نوسازی اراضی، پرورش ماهی، شالیکوبی، همچنین برق رسانی و اصلاح شبکه برق، جمع آوری و هدایت آبهای سطحی به عنوان دیگر پروژه هایی یاد کرد که در ایام الله دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد.
فرماندار نکا گفت: علاوه بر برگزاری پروژه های مختلف عمرانی در شهرستان نکا، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر که متقارن با ایام فاطمیه شده، به منظور پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی، رهبری و امام راحل، برنامه های متنوعی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی همچون اجلاسیه نماز، افتتاح نمایشگاه صنایع دستی، برگزاری جشنواره های بومی و محلی و.. اجرا می شود.
دهه فجر امسال 794 طرح با افزون بر هشت هزار میلیارد ریال هزینه در استان مازندران به بهره برداری می رسد. 
بیشترین پروژه عمرانی قابل افتتاح در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مازندران با 164 مورد مربوط به توسعه روستایی است. 
34 طرح اقتصادی و اشتغالزایی هم در دهه فجر سال جاری در این استان با اعتبار 394 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد. 
با بهره برداری از این واحدهای تولیدی و اقتصادی برای یک هزار و 770 نفر از بیکاران این خطه شمال کشور اشتغال ایجاد می شود.


منبع : ایرنا

برچسب ها : #افتتاح 63 پروژه عمرانی دهه فجر با اعتبار 170 میلیارد ریال در نکا

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افتتاح 63 پروژه عمرانی دهه فجر با اعتبار 170 میلیارد ریال در نکا

*

*


X https://sport45.site/