مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44473 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بهره‌برداری از پل و آسفالت راه روستایی برد در شهرستان ساری

با حضور استاندار و فرماندار انجام گرفت:

بهره‌برداری از پل و آسفالت راه روستایی برد در شهرستان ساری

مازندشورا: همزمان با گرامیداشت دهه فجر پل و آسفالت راه روستایی برد در شهرستان ساری منطقه چهاردانگه با حضور استاندار، فرمانده سپاه کربلای استان، فرماندار و سایر مسئولین استانی و شهرستانی با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مازندشورا: به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، سهراب طور معاون راه روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان کرد: مؤثرترین شرایط برای حمل‌ونقل، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می‌کند مطالعه و فراهم نمودن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

طور اظهار داشت: از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات بهسازی و  آسفالت راه روستایی برد به طول ۷ کیلومتر و احداث یک دستگاه پل با دهانه ۱۲ متر در این شهرستان به اجرا در آمده است.

معاون راه روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان یادآور شد: آسفالت راه روستایی برد به طول ۷ کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال بوده که ۳ کیلومتر انتهایی مسیر از محل مشارکت‌های مردمی به انجام رسیده است.

وی افزود: پل راه روستایی برد نیز با دهانه ۱۲ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال بوده که مبلغ یک میلیارد ریال آن از اعتبار بنیاد برکت و ۵ میلیارد ریال آن از منابع دولتی هزینه شده است.

گفتنی است در دهه فجر امسال در حوزه راه روستایی حدود ۱۷۰ کیلومتر آسفالت راه روستایی با صرف اعتباری معادل ۲۵۷ میلیارد ریال در شهرهای مختلف استان بهره‌برداری و مورد استفاده کاربران قرار خواهد گرفت.


منبع : روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهره‌برداری از پل و -

نظر شما در مورد : بهره‌برداری از پل و آسفالت راه روستایی برد در شهرستان ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*