مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44477 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 بهمن 1396 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قاچاق کالا تیری بر قلب اقتصاد کشور است/ رؤسای بانک‌ها حمایت لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داشته باشند

رئیس کل دادگستری استان مازندران:

قاچاق کالا تیری بر قلب اقتصاد کشور است/ رؤسای بانک‌ها حمایت لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داشته باشند

مازندشورا: رئیس کل دادگستری استان مازندران بر استمرار فعالیت کارخانجات در استان تأکید کرد و گفت: رؤسای بانک‌ها باید نگاه ویژه‌ای به اقتصاد کشور و حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داشته باشند و نگذارند کارخانجات به این سادگی تعطیل و از چرخه تولید خارج شود.

مازندشورا: حجت‌الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد رئیس دادگستری کل استان مازندران در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان که با حضور سرمایه‌گذاران، مدیران استانی و روسای بانک‌های استان برگزار شد، گفت: کسانی که دارای یک اختیار مدیریتی هستند، در دوره مدیریت خود باید برای پیشبرد اهداف جامعه تمام توان و تلاش را به‌کار گیرند؛ زیرا تمام این اعمال، رفتار و کار‌های ما نزد خداوند برای، مردم و انقلاب ماندگار خواهد ماند و این چیزی است که یک انسان باتقوا به دنبال آن است.


رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه افزود: رؤسای بانک‌ها باید نگاه ویژه‌ای به اقتصاد کشور و حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان داشته باشند و نگذارند کارخانجات به این سادگی تعطیل و از چرخه تولید خارج شود. زیرا این کار باعت می‌شود اقتصاد استان و کشور ضربه ببیند.

حجت‌الاسلام و المسلمین تقوی فرد افزود: بانک‌ها می‌تواننند با استفاده از کارشناسان مجرب در امور اقتصادی و تولیدی با یک مدیریت خوب کمک شایانی به چرخه تولید و تولیدکنندگان داشته و مساعدت‌های لازم را داشته باشند؛ به‌صورتی که خود بانک ضرر مالی نبیند، بلکه با یک مدیریت خوب و درست هم به چرخه تولید کمک کند و هم به سرمایه خود دسترسی پیدا نماید.

این مقام قضایی افزود: ما مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم؛ زیرا اگر با قاچاق کالا و ارز مبارزه جدی نشود، شاهد رکود و تعطیلی اکثر واحد‌های تولیدی کشور خواهیم بود، چراکه  قاچاق کالا یکی از عواملیمهم در آسیب رساندن به اقتصاد کشور خواهد بود و مثل یک گلوله بر قلب اقتصاد کشور است و در حال حاضر دشمنان انقلاب جنگ اقتصادی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سر دارند و تمام مراکز تولیدی و صنعتی سنگر‌های این میدان هستند و مدیران تولید و صنعت فرماندهان و کارگران هم سربازان این میدان می باشند.

این مقام ارشد قضایی در استان مازندران در ادامه بیان داشت: کالا‌های قاچاق وارداتی، گلوله‌های دشمن به اقتصاد این کشور است و به همه مسئولین و دلسوزان انقلاب توصیه می‌شود تا در پاسخ به ندای رهبر معظم و فرمانده شایسته کل قوا، نگذارند که این سنگر‌ها و فرماند‌ها و سربازان به راحتی از دست بروند و در اقتصاد مثل زمان دفاع مقدس، مثل شهدا و رزمندگان مقاومت را پیشه کنند.

وی در ادامه افزود: در زمینه قاچاق کالا رسانه ملی نیز می‌تواند در فرهنگ سازی و آگاهی مردم نقش بسزایی داشته باشد.

رئیس دستگاه قضایی استان مازندران تأکید کرد: دستگاه قضایی این استان همیشه و هر زمان در خدمت تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران بوده و حمایت‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد و می‌کوشد تا کارخانجات به هیچ عنوان تعطیل نشوند، بلکه بتواند با حمایت‌های تمامی مسئولین کشوری و استانی بر استمرار فعالیت آن‌ها تلاش نماید.

شایان ذکر است در این جلسه ۲۱ سرمایه‌گذار حضور داشته که مشکلات آنان از سوی دستگاه قضایی عنوان بررسی و دستورات لازم در خصوص مساعدت مالی از سوی روسای بانک‌ها صادر شد.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاچاق کالا تیری بر ق -

نظر شما در مورد : قاچاق کالا تیری بر قلب اقتصاد کشور است/ رؤسای بانک‌ها حمایت لازم را از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان دا...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*