مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44487 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 -ساعت : 16:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کیفیت بالای محصولات سبب فروش پایدار می شود

استاندار مازندران:

کیفیت بالای محصولات سبب فروش پایدار می شود

مازندشورا: استاندار مازندران با تاکید بر ارتقای کیفیت تولیدات گفت: کیفیت بالای محصول فروش پایدار را در بازار تضمین می کند.

مازندشورا: محمد اسلامی بعدازظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح دو طرح صنعتی در جویبار با بیان اینکه با جانفشانی تولید کنندگان تولید پایدار در کشور شکل می گیرد، گفت: در تولید محصول باید حقوق مصرف کنندگان رعایت شود چرا که محصول بی کیفیت بازاری در بین مصرف کنندگان نخواهد داشت.

وی با اعلام اینکه کیفیت بالای محصول فروش پایدار رادر بازار فروش تضمین خواهد کرد، افزود: واحد تولیدی آب آفرین سبز در تولید انواع لوله ها مدیریت صحیحی را در صرفه جویی آب داشته باشد.

وی بیان کرد: این واحد تولیدی با تلاش شبانه روزی مجموعه توانسته در مدت کوتاه ۴ ماه به بهره برداری رسیده و انواع لوله های آبرسانی و گازرسانی را تولید کند.

استاندار مازندران بیان کرد: واحد صنعتی آب با هزینه ۲۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است وتا کنون ۲۰ نفر مشغول به کار شدند.

رئیس صنعت ، معدن و تجارت شهرستان جویبار درافتتاح دو واحد صنعتی در جویبار با اعلام اینکه شرکت آب آفربن با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال در مدت ۴ ماه به بهره برداری رسید، گفت: این واحد صنعتی که از سال ۸۶ راکد مانده بود با جذب سرمایه گذاری مجدد با خرید زمین ، سوله و ماشین آلات در زمان کوتاهی آعاز به کار کرد.

محمود فیروز جایی با اشاره به اینکه این مجموعه ۳۴۰۰ تن انواع لوله آبرسانی و گازرسانی راتولید می کند، اظهارداشت: تاکنون ۲۰ نفرمشغول به کار شدند و تا پایان سال ۹۷ بیش از ۵۰ نفر مشعول به کار شدند.

وی در خصوص تصفیه خانه فاضلاب صنعتی جویبار این مجموعه با هزینه بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان راه اندازی شد، گفت: میزان اشتعالزایی آن ۴ نفر بصورت مستقیم بوده است و همچنین ظرفیت پایش حجم ورودی این تصفیه خانه بیش از ۳۰۰ متر مکعب است.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیفیت بالای محصولات -

نظر شما در مورد : کیفیت بالای محصولات سبب فروش پایدار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*