اجرای 2 طرح با سرمایه گذاری 131 میلیارد ریال در بندر نوشهر

تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 - ساعت : 16:55

کد مطلب: 44490 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجرای 2 طرح با سرمایه گذاری 131 میلیارد ریال در بندر نوشهر

مازندشورا: عملیات اجرایی 2 طرح اقتصادی با سرمایه گذاری 131 میلیارد ریالی بخش خصوصی روز چهارشنبه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسئولان محلی در بندر توشهر آغاز شد.

مازندشورا:  این طرح ها شامل احداث خط لوله و مخازن نگهداری روغن خوراکی با 109 میلیارد ریال و کارخانه تولید خانه های چوبی پیش ساخته و فراوری چوب هم با پیش بینی 22 میلیارد ریال هزینه است .
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران در این آئین ظرفیت خط لوله و مخازن نگهداری روغن خوراکی را 10 هزار تن در سال اعلام کرد و گفت که این طرح باید در مدت 24 ماه به طور کامل اجرا شود و حدود 15 سال نیز با سرمایه گذار قرارداد منعقد شده است.
محمدتقی انزانپور افزود : کارخانه تولید خانه های چوبی پیش ساخته و فرآوری چوب نیز طبق زمانبندی مدت یک سال به طور کامل اجرا می شود و حدود 15 سال نیز با سرمایه گذار آن قرارداد منعقد شده است.
وی گفت :‌ امروز در سایه دولت تدبیر وامید گام های استواری برای شکوفایی و رونق اقتصادی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بندر فراهم شده است.
بر اساس گزارش های رسمی از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید بیش از 500 میلیارد ریال بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر سرمایه گذاری کرده است .
نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز دراین آئین گفت :‌ با بهره برداری از آزاد راه تهران - شمال در آینده نزدیک هرگونه سرمایه گذاری در بندر نوشهر توجیه اقتصادی خواهد داشت.
قاسم احمدی لاشکی خواستار همکاری همه جانبه مسئولان نهادهای ذیربط از سرمایه گذاران در بندر نوشهر شد .
اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر قراردارد.


منبع : ایرنا

برچسب ها : #اجرای 2 طرح با سرمایه گذاری 131 میلیارد ریال در بندر نوشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اجرای 2 طرح با سرمایه گذاری 131 میلیارد ریال در بندر نوشهر

*

*