مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44491 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 -ساعت : 16:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

مدیر امور توزیع برق میاندورود:

90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

مازندشورا: مدیر امور توزیع برق میاندورود گفت: 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم.

مازندشورا: حمیدرضا باقری در گفت‌وگویی با بیان اینکه در سال 91 امور توزیع نیروی برق میاندورود مستقل شد، اظهار کرد: حدود 30 هزار مشترک داریم که شامل 5 هزار مشترک شهری و 25 هزار مشترک روستایی است و محدوده ما شامل یک شهر، 52 روستا و 10 روستای بخش مرکزی ساری است که سه درصد فعالیت توزیع برق استان را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم، افزود: این کار باعث شد در تابستان سال‌جاری که از گرم‌ترین تابستان‌های سال‌های اخیر بود قطعی برق نداشته باشیم که موجب رضایت‌مندی مردم شد.

مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود، خاطرنشان کرد: یکی از آیتم‌های مهم در جامعه امروز امور برق بهبود تلفات انرژی است که از 17 درصد در سال 91 به پنج درصد در سال جاری رسیدیم و رتبه نخست استان را کسب کردیم.

این مسئول تاکید کرد: با این همه فعالیت نیاز به پویایی داریم و محل درآمد ما فروش اشتراک و وصول مصارف است به همین دلیل معتمدین مردم و افرادی مانند امام جمعه و فرماندار مردم را برای پرداخت هزینه برق مصرفی ترغیب کنند.

باقری با بیان اینکه تا پایان سال گذشته یک میلیارد تومان از مردم طلب داشتیم، گفت: این مبلغ امروز 2 میلیارد و 700 میلیون تومان شده است و تکلیف داریم تا پایان سال این مبلغ به یک میلیارد تومان کاهش پیدا کند.

وی تصریح کرد: در گرمای تابستان مراعات حال مردم را کردیم و برق‌ها قطع نشد و حتی بدهی‌ها را تقسیط کردیم به همین دلیل انتظار داریم مردم هم همکاری کرده و تا پایان سال بدهی‌های خود را پرداخت کنند در غیر این صورت مجبور هستیم با قوه قهریه وارد شویم و برق‌ها را قطع کنیم.

مدیر امور توزیع برق میاندورود با اشاره به اینکه در سال‌جاری در بخش‌های طرح کاهش تلفات، تامین برق روستایی، اصلاح و بهینه شهری و روستایی، نصب انشعابات روستایی، رینگ و توسعه فیدر، احداث ساختمان اداری، احداث خطوط چاه‌های محوری، هزینه نگهداری و تعمیرات شبکه، تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری و تامین برق شهری مجموعا 2 میلیارد و 417 میلیون تومان هزینه شد و و ادامه این پروژه‌ها با هزینه 743 میلیون تومان در حال اجرا است، گفت: اگر قرار است خدمات این شرکت به صورت مستمر باشد و نیاز داریم که مردم هم همکاری داشته باشند.


منبع : بلاغ


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : 90 درصد شبکه‌های فشا -

نظر شما در مورد : 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*