90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 - ساعت : 16:57

کد مطلب: 44491 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر امور توزیع برق میاندورود:

90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

مازندشورا: مدیر امور توزیع برق میاندورود گفت: 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم.

مازندشورا: حمیدرضا باقری در گفت‌وگویی با بیان اینکه در سال 91 امور توزیع نیروی برق میاندورود مستقل شد، اظهار کرد: حدود 30 هزار مشترک داریم که شامل 5 هزار مشترک شهری و 25 هزار مشترک روستایی است و محدوده ما شامل یک شهر، 52 روستا و 10 روستای بخش مرکزی ساری است که سه درصد فعالیت توزیع برق استان را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم، افزود: این کار باعث شد در تابستان سال‌جاری که از گرم‌ترین تابستان‌های سال‌های اخیر بود قطعی برق نداشته باشیم که موجب رضایت‌مندی مردم شد.

مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود، خاطرنشان کرد: یکی از آیتم‌های مهم در جامعه امروز امور برق بهبود تلفات انرژی است که از 17 درصد در سال 91 به پنج درصد در سال جاری رسیدیم و رتبه نخست استان را کسب کردیم.

این مسئول تاکید کرد: با این همه فعالیت نیاز به پویایی داریم و محل درآمد ما فروش اشتراک و وصول مصارف است به همین دلیل معتمدین مردم و افرادی مانند امام جمعه و فرماندار مردم را برای پرداخت هزینه برق مصرفی ترغیب کنند.

باقری با بیان اینکه تا پایان سال گذشته یک میلیارد تومان از مردم طلب داشتیم، گفت: این مبلغ امروز 2 میلیارد و 700 میلیون تومان شده است و تکلیف داریم تا پایان سال این مبلغ به یک میلیارد تومان کاهش پیدا کند.

وی تصریح کرد: در گرمای تابستان مراعات حال مردم را کردیم و برق‌ها قطع نشد و حتی بدهی‌ها را تقسیط کردیم به همین دلیل انتظار داریم مردم هم همکاری کرده و تا پایان سال بدهی‌های خود را پرداخت کنند در غیر این صورت مجبور هستیم با قوه قهریه وارد شویم و برق‌ها را قطع کنیم.

مدیر امور توزیع برق میاندورود با اشاره به اینکه در سال‌جاری در بخش‌های طرح کاهش تلفات، تامین برق روستایی، اصلاح و بهینه شهری و روستایی، نصب انشعابات روستایی، رینگ و توسعه فیدر، احداث ساختمان اداری، احداث خطوط چاه‌های محوری، هزینه نگهداری و تعمیرات شبکه، تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری و تامین برق شهری مجموعا 2 میلیارد و 417 میلیون تومان هزینه شد و و ادامه این پروژه‌ها با هزینه 743 میلیون تومان در حال اجرا است، گفت: اگر قرار است خدمات این شرکت به صورت مستمر باشد و نیاز داریم که مردم هم همکاری داشته باشند.


منبع : بلاغ

برچسب ها : #90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف برق در میاندورود اصلاح شد/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

*

*