مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44494 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 -ساعت : 13:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نوزدهمین روز بهمن و بهره برداری و ۴۵ طرح در مازندران

نوزدهمین روز بهمن و بهره برداری و ۴۵ طرح در مازندران

مازندشورا: ۴۵ طرح در نوزدهمین روز بهمن ماه در شهرستان‌های مختلف مازندران امروز به بهره برداری رسید.

مازندشورا: ۸ طرح در شهرستان جویبار شامل احداث خط فشار قوی برق در ۸ روستا با اعتبار بیش از ۲ میلیارد و ۳۱ میلیون تومان، ۳ دفتر خدمات مسافرتی، با اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیون تومان، آبیاری تحت فشار روستای ملک خیل با اعتبار ۵۳۰ میلیون تومان، شرکت سورتینگ و بسته بندی روستای ابوخیل ارطه با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان، پرورش گوسفند داشتی روستای کاسگرکلا، با اعتباری بیش از ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، بسته بندی و سورتینگ میوه کمربندی شمالی با اعتبار بیش از ۱۵۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

همچنین در چمستان ۸ طرح از جمله مجتمع آبرسانی ورازده - قلعه کتی با اعتبار ۳ میلیارد و ۷۵۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پوشش بتنی نهر‌های زراعی روستای ورازده علیا با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان، خانه بهداشت روستای سعادت آباد با اعتبار ۱۰۴ میلیون تومان، خانه بهداشت روستای فولادکلا با اعتبار ۱۴۰ میلیونتومان، خانه بهداشت روستای علی آباد با اعتبار ۱۰۴ میلیون تومان، خانه بهداشت روستای جلیکان علیا با اعتبار ۱۰۴ میلیون تومان، خانه بهداشت روستای جوربند با اعتبار ۱۴۰ میلیون تومان و خانه بهداشت روستای واز علیا با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

در شهرستان نکا و توابع نیز ۹ طرح شامل آسفالت یکشنبه بازار با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیون تومان، فاز اول جمع آوری آب‌های سطحی خیابان علمیه با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیون تومان، طرح خودکفایی تولیدی پوشاک با اعتبار بیش از ۲۰ میلیون تومان، پل راه آهن با اعتبار بیش از ۱ میلیارد تومان، طرح هادی روستای گل خیل با اعتبار بیش از ۳۹۰ میلیون تومان، طرح هادی روستای میانگله با اعتبار بیش از ۲۳۰ میلیون، سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان با اعتبار بیش از ۱۷۰ میلیون تومان، انبار دارویی بهداشت و درمان با اعتبار بیش از ۷۰ میلیون تومان و ساختمان اداری بهداشت و درمان با اعتبار بیش از ۲۰ میلیون تومان امروز به بهره برداری رسید.

از دیگر طرح‌ها که امروز و در هشتمین روز از دهه مبارکه فجر به بهره برداری رسید، ۳ طرح در نشتارود شامل آسفالت روستای مازوبن علیا به طول ۱۲۰۰ متر با اعتبار ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، پل رودخانه خشکرود روستای کمیلیه با اعتبار ۹۱ میلیون تومان و افتتاح ساختمان دهیاری وشورای اسلامی رودپشت با اعتبار حدود ۸۰ میلیون تومان است.

همچنین ۱۶ طرح برق رسانی با اعتبار بیش از ۵۶۲ میلیون تومان و ۴ هزار و ۵۰۰ متر راه روستایی با اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان در شهرستان بابلسر به بهره برداری رسید.

امروز هم در مراسمی کلنگ طرح تعریض جاده هادیشهر - رزکنار در شهرستان بابلسر با اعتبار یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به زمین زده شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوزدهمین روز بهمن و -

نظر شما در مورد : نوزدهمین روز بهمن و بهره برداری و ۴۵ طرح در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*