طرح بازآفرینی شهری در آمل مطرح است/ احداث سایت زباله‌سوز آمل در دست اقدام است

تاریخ انتشار : دوشنبه 23 بهمن 1396 - ساعت : 15:56

کد مطلب: 44495 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفت و گو با عضو شورای اسلامی شهر آمل عنوان شد؛

طرح بازآفرینی شهری در آمل مطرح است/ احداث سایت زباله‌سوز آمل در دست اقدام است

اختصاصی مازندشورا: پنج طرح خدماتی شهری شامل سه بوستان، بلوار و ساختمان اداری با حضور نمایندهی شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین بهره برداری شد.

اختصاصی مازندشورا:

 قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل در گفت و گو با مازندشورا اعلام کرد: در روز شنبه و با حضور مسئولین، نماینده‌ی شهر، امام جمعه و ... آئین افتتاحیه‌ی پروژه‌های شهر آمل در آرامستان امام‌زاده عبدالله برگزار شد.

پروژه‌های مذکور با 100 میلیارد ریال اعتبار در جهت ارتقاء سطح رفاه شهروندان آملی به بهره‌برداری رسید.

این عضو شورا درباره‌ی طرح ملی بازآفرینی شهری در آمل ادامه داد: این طرح در آمل نیز مطرح است و با هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط در سال آینده عملیاتی شود.

همچنین قاسمی درمورد معضل پسماند در آمل افزود: پس از برگزاری چندین جلسه با سازمان اوقاف و امور خیریه، واگذاری زمین‌ مربوط به ساخت سایت زباله سوز به شهرداری آمل قطعی شده و شهرداری پس از فراخوان کارآفرینان و صاحبان کار در جهت سرمایه‌گذاری، در سال 97 شاهد اجرایی شدن آن خواهیم بود.

نماینده‌ی مردم آمل در شورای اسلامی شهر در انتها به انتصاب هاشم جمشیدپناه به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی آمل اشاره نمود.

 

مصاحبه: علی نوری


برچسب ها : #در گفت و گو با عضو شورای اسلامی شهر آمل عنوان شد؛ طرح بازآفرینی شهری در آمل مطرح است/ احداث سایت زباله‌سوز آمل در دست اقدام است

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : طرح بازآفرینی شهری در آمل مطرح است/ احداث سایت زباله‌سوز آمل در دست اقدام است

*

*


X https://sport45.site/