مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44528 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امروز دوران جنگ احزاب  است/ وجود داشتن مشکل در حوزه اقتصاد و فرهنگ

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

امروز دوران جنگ احزاب است/ وجود داشتن مشکل در حوزه اقتصاد و فرهنگ

مازندشورا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جنگ امروز ما جنگ احزاب دوران است، گفت: امروز دشمن سکوت نمی‌کند زمانی در هشت سال دفاع مقدس با یک جبهه سخت مواجه بودیم اما امروز جنگ احزاب دوران است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، سردار غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در اجتماع بزرگان رزمندگان شهرستان بابل در مصلی بابل اظهار کرد: از دستاوردهای مهم انقلاب زانو زدن در مکتب اهل بیت (ع) عزت و استقلال جمهوری اسلامی است که بعد از گذشت سال‌های متمادی امروز سربلند در جهان هستیم.


وی با اشاره به اینکه برای استقرار این انقلاب مردم هزینه پرداخت کردند، افزود: هر زمانی که انقلاب نیاز به ایستادگی، فداکاری  و ایثار داشت مردم در عرصه بودند و یکی از این عرصه‌ها، عرصه‌های هشت سال دفاع مقدس بوده است.


غیب‌پرور به حضور مردم  مازندران در همه عرصه‌های انقلاب اشاره کرد و گفت: چه کسی می‌تواند جانفشانی  و اثربخشی مردم مازندران را در لشکر ۲۵ کربلا و پیشتازی آنها را فراموش کند،مردم پای انقلاب‌شان نه تنها در دفاع مقدس بلکه در صحنه‌های مختلف به بهترین شکل حضور دارند.
 
 رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه هر زمانی و مکانی که نیاز به دفاع از انقلاب باشد مردم به شایستگی مشارکت خوهند کرد، تصریح کرد: در عرصه دفاع از حرم اهل بیت(ع)  مردم مسلمان ارادت مجدد  خود را به ساحت سیدالشهدا  این بار نه در خوزستان و ایلام  بلکه هزاران کیلومتر دورتر در حلب و سوریه و عراق  نشان دادند و  هر کجا صحنه دفاع از انقلاب باشد این امت به شایستگی حاضر می‌شوند.
 
غیب‌پرور با اشاره به اینکه جنگ امروز ما جنگ احزاب دوران است، گفت: امروز دشمن سکوت نمی‌کند زمانی در هشت سال دفاع مقدس با یک جبهه سخت مواجه بودیم اما امروز جنگ احزاب دوران است،  با تفاله‌های سلطنت‌طلب و قدرت‌های شیطانی مواجه هستیم که بسیج شدند در مقابل مردم مظلومی که حرف آنها جز اسلام اعتلای قرآن و در پناه دین خدا زندگی کردن نیست.

وی گفت: اگر ما از اسلام و اهل بیت و قرآن  دست برداریم آنها نه تنها هیچ کاری با ما ندارند بلکه دنیای ما را هم تامین می‌کنند زیرا کارشان آبادگری دنیاست و حربه فریفتن آنها و مکرشان مطاع دنیاست.


رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: زمانی این تطمیع را نسبت به امام حسین(ع)  داشتند ولی امام فریب آنها را نخورد  امروز نسخه همان نسخه است، نفوذ در سپاه انقلابیون کار دشمن است باید مراقب نفوذ فرهنگی اجتماعی اقتصادی و امنیتی دشمن بود.
 
هدف دشمن اضمحلال انقلاب اسلامی است
 
غیب‌پرور‌ افزود: رزمندگان مواظب باشید دنیاطلبی راه نفوذ دشمن است حفاظت و حراست از انقلاب کار سختی است که به عهده شماست،امروز دشمن از هیچ حربه‌ای فروگذار نمی‌کند، کشور در عرصه فرهنگی و اقتصادی مشکلاتی دارد؛ البته بخشی از این قصور به مدیران برمی‌گردد.


 وی گفت: چرا حواس‌مان پرت است،مگر کشور فقیری داریم در این کشور پهناور که هر گوشه آن پر از ثروت خدادادی است که مهم‌ترین آن ثروت نیروی انسانی و جوانان مستعد هستند که چنین مشکلاتی داریم، چرا کلام ولایت در مورد اقتصاد مقاومتی آویزه گوش خود نمی‌کنیم، با این شعار و این ثروت عظیم کشور می‌توان برای همه جوانان شغل ایجاد کرد و اقتصاد مردم را درست کرد اما به شرطی که سرخط باشیم.


در حوزه فرهنگ نیز ما فرهنگ غنی دینی هستیم

غیب‌پرور افزود: امروز دشمن در فضای مجازی برای ما جبهه  باز کردند طبیعی است که باید سواد مجازی ما بالا برود و دقت کنیم این انقلاب باید به حیات خود ادامه دهد، شرط بقا انقلاب، انقلابی بودن است،زمانی که روحیه انقلابی خود را از دست بدهید فاتحه انقلاب خوانده است.


* نگذارید روحیه انقلابی بودن را از ما بگیرند
وی تصریح کرد: شما مردان زمان سخت هستید که حتی در میدان نبرد طلب آب و غذا مختصرنمی‌کردید،امروز این جوانان هم که آن دوران را درک نکردند فرزندان شما و قابل اعتماد هستند که آینده انقلاب به آنها تعلق دارد  باید این انقلاب به دست امام زمان  برسد.


انتهای پیام / 86009/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - امروز - زمانی - غیب‌پرور - دوران - اشاره - اینکه - افزود - جوانان - هستیم - احزاب - اقتصاد - فرهنگ - انقلابی - اقتصادی - فرهنگی - مشکلاتی - مجازی - روحیه - دنیاست - داریم - عرصه‌های - مستضعفین - اسلامی - رزمندگان - مازندران - شایستگی - مواجه - نمی‌کند - تصریح - اسلام -

نظر شما در مورد : امروز دوران جنگ احزاب است/ وجود داشتن مشکل در حوزه اقتصاد و فرهنگ

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها