مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44537 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرهنگ و هنر تبریز در 3 شهر بوسنی و هرزگوین

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: همزمان با سال 2018 و تمرکز جهانی بر گردشگری در این شهر، روزهای جلوه فرهنگ و هنر تبریز در 3 شهر بوسنی و هرزگوین برگزار می شود.

مازندشورا:حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: در این برنامه جاذبه های فرهنگی، ظرفیت های گردشگری، هنر نگارگری، صنایع دستی، فرش و صنایع چوب تبریز در راستای انتخاب این شهر به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی معرفی شود.
وی اظهار کرد: در این برنامه گروه های هنری تبریز برای معرفی فرهنگ و هنر این شهر در شهرهای سارایوو، استاری کراد و الیجا برنامه اجرا می کنند.
حجت الاسلام حمیدی یادآوری کرد: مراسم افتتاحیه روزهای جلوه فرهنگ و هنر تبریز با حضور رییس جمهور بوسنی و هرزگوین، سفیر ایران در این کشور و جمعی از مسولان محلی و هنرمندانی از تبریز ساعت 6 عصر امروز به وقت محلی برگزار می شود.
کلان شهر تبریز از سوی سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018 انتخاب شده و ستادهای ملی و استانی در رابطه با این رویداد فرهنگی، گردشگری بین المللی تشکیل شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبریز - گردشگری - فرهنگ - برنامه - عنوان - پایتخت - اسلامی - معرفی - صنایع - بوسنی - حمیدی - هرزگوین - فرهنگی - الاسلام -

نظر شما در مورد : فرهنگ و هنر تبریز در 3 شهر بوسنی و هرزگوین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها