مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44543 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 -ساعت : 20:21

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای انقلاب گرامیداشت دهه فجر

رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران خبر داد :

اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای انقلاب گرامیداشت دهه فجر

مازندشورا: رئيس كميته ورزشي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برپايي مسابقات فوتسال در بين کارکنان این اداره کل �خبر داد و افزود : مسابقات مذكور در قالب جام شهدای انقلاب و گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی برگزار شد.

مازندشورا: 

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران محمود ذوالفقاری ضمن اشاره به اين مطلب افزود: اهميت ورزش و سلامت جسم و جان و تاثير مثبت آن بر عملكرد كاركنان بر كسي پوشيده نيست.وي يادآور شد: ورزش از نيازهاي اساسي جسم و روح است و مديران بايد با جدي گرفتن اين موضوع انگيزه لازم براي توسعه ورزش به همراه داشتن روحيه اي فعال در ميان كارمندان ايجاد كنند.

رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران ضمن اشاره به اين مطلب كه بحث سلامت كارمندان با كمك ورزش بايد يكي از راهكارهاي مديران براي پيشبرد اهداف ادارات مدنظر قرار گيرد خاطر نشان ساخت: با توجه به اين مهم ، در ايام الله دهه مبارك فجر يك دوره مسابقه ورزشي فوتسال در بين همکاران اداره کل راه و شهرسازی مازندران با حضور 6 تیم برگزار گردید.

ذوالفقاری اظهار داشت : در اين دوره از مسابقات اداره توسعه منابع ،راه روستایی، مسکن و ساختمان ، ساخت و توسعه راهها ،حوزه ریاست و املاک و حقوقی و حوزه ریاست و حراست حضور داشتند که در پایان این مسابقات تیم های توسعه منابع ، راه روستایی و مسکن به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند .

گفتني است مراسم پایانی مسابقات با حضور مدیر کل ،معاونین و جمع کثیری از همکاران و علاقمندان به ورزش با اهداء هدایا و کاپ قهرمانی در سالن صدا و سیمای استان برگزار شد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توسعه - مازندران - مسابقات - اداره - شهرسازي - ورزشي - همکاران - كارمندان - برگزار - ریاست - روستایی - منابع - اشاره - استان - فوتسال - ذوالفقاری - كميته - سلامت - مديران -

مطالب مرتبط با : اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای انقلاب گرامیداشت دهه فجر
نظر شما در مورد : اختتامیه مسابقات فوتسال جام شهدای انقلاب گرامیداشت دهه فجر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها