مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44545 -تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 -ساعت : 17:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی شهدا محله قائمشهر

کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی شهدا محله قائمشهر

مازندشورا: در سومین روز از ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی ایران کلنگ زنی سالن ورزشی بانوان شهدا محله قائمشهر برگزار شد.

مازندشورا: 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در این مراسم که با حضور محمدی فرماندار شهرستان، مهندس میرزاپور رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی مازندران، مهندس محمدی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان قائمشهر و سیمرغ، مهندس معین پور شهردار ، بخشدار مرکزی قائمشهر و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر، خبرنگاران، عوامل اجرایی پروژه و تعدادی از شهروندان انجام شد، ابتداً فرماندار شهرستان با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر به بیان مقدمه ای از برکات انقلاب اسلامی مردم ایران و افتتاح پروژه های عمرانی متعدد در این دهه پرداختند و در ادامه از تلاش های راه و شهرسازی و شهرداری در  پروژه قدردانی نمودند.

شهرستان قائمشهر با 452 هکتار سکونتگاه غیر رسمی بیشترین سهم این سکونتگاه ها را نسبت به کل اراضی شهری در میان شهرهای مازندران داراست و با احتساب بالغ بر 350 هکتار اراضی بافت فرسوده در میان 5 شهر نخست استان از این منظر می باشد. پروژه سالن ورزشی شهدا محله قائمشهر در راستای تحقق توانمندسازی و ساماندهی سکونت گاه های غیر رسمی و طی تفاهم نامه همکاری مشترک با شهرداری به اجرا درآمد.مبلغ قرارداد آن بالغ بر 572 میلیون تومان می باشد و با توجه به مدت 9 ماهه پیمان پیش بینی برای اتمام پروژه در نیمه دوم سال 1397 وجود دارد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر - پروژه - شهرستان - شهرسازی - اداره - مهندس - مازندران - شهرداری - سکونتگاه - اراضی - اسلامی - هکتار - فرماندار - ورزشی - استان - محمدی - تعدادی -

مطالب مرتبط با : کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی شهدا محله قائمشهر
نظر شما در مورد : کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی شهدا محله قائمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها