امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 بهمن 1396 - ساعت : 20:44

کد مطلب: 44567 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدير كل راه و شهرسازي مازندران عنوان نمود :

امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست اعضا شوراي امر به معروف و نهي از منكر اين اداره كل و رابط ستاد احياء استان خواستار اشاعه و گسترش فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر شد و اظهارداشت : امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين جلسه ضمن خير مقدم و تشكر از حضور سرهنگ امیری معاون ادارات و کارخانجات ستاد احياء استان و رابط دستگاههای اجرایی براي شركت در جلسه عنوان نمود : اين اداره كل با تمام توان خود در حيطه وظايف اش براي اشاعه اين فريضه مهم عبادي از هيچ كوششي دريغ نكرده و با درايت و پشتكار اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر اداره كل توانسته اقدامات گسترده اي در اين خصوص انجام دهد.

وي ضمن اشاره به اينكه درك مقوله امربه معروف و نهي از منكر مي تواند ما را به سوي رشد و اعتلاي فرهنگي و فهم ارزش ها رهنمون سازد ، اظهار داشت : هر جايي كه معنويت سرلوحه تمام امور مادي شود مي تواند توسعه و پيشرفت آن امور را تضمين نمايد.

مهندس بهادری در ادامه به اجرايي شدن فريضه امر به معروف و نهي از منكر در محيط اداره كل و اقامه اول وقت نماز و همچنين خدمت صادقانه به مردم تاكيد ويژه نمود و اظهار داشت : الحمدالله با تلاش و همت تمامي اعضاء شوراي اين مجموعه و كليه كاركنان خدوم فعاليتها و اقدامات بسيار گسترده اي در زمينه گسترش و اشاعه اين فريضه الهي در درون و برون مجموعه صورت گرفته است.

در ادامه جلسه نيز سرهنگ امیری رابط ستاد احياء استان ضمن تشكر از ميزباني اين اداره كل عنوان كرد: فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر و تبليغ در خصوص آن مربوط به شخص خاص نيست و همه ما بايد براي گسترش . توسعه اين فرهنگ نوراني تلاش نماييم.

بازرس ستاد احياء استان از مجموعه راه و شهرسازي به عنوان يك دستگاه برتر و ممتاز در زمينه اشاعه و گسترش فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر در بين دستگاههاي اجرايي مازندران ياد كرد و افزود : تنها راه مقابله و دفاع با جنگ نرم دشمنان اسلام ، تقويت ايمان و اعتقاد قلبي و پيروي از ولايت است.

وي تاكيد كرد: هر سازماني مي بايست در كنار ماموريتها و وظايف سازماني خود موضوع اشاعه و گسترش اين فريضه الهي را در سرلوحه كاري خود قرار دهد.

سرهنگ امیری ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار آموزش در امر فرهنگ سازی یادآور شد : ما اگر به دنبال رشد و ارتقاء فرهنگ و باورهای دینی در این حوزه هستیم این امر امکان پذیر نیست مگر با ایجاد بسترهای لازم از جمله آموزش کارکنان


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #فريضه #معروف #اداره #اشاعه #عنوان #استان #گسترش #مجموعه #فرهنگ #شهرسازي #احياء #امیری #مازندران #وظايف #سرهنگ #تاكيد #اجرايي #زمينه #آموزش #ادامه #سازماني #اقدامات #شوراي #بهادری #مهندس #گسترده #اشاره #سرلوحه #اظهار #تواند #توسعه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

*

*