مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44567 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 بهمن 1396 -ساعت : 20:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

مدير كل راه و شهرسازي مازندران عنوان نمود :

امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در نشست اعضا شوراي امر به معروف و نهي از منكر اين اداره كل و رابط ستاد احياء استان خواستار اشاعه و گسترش فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر شد و اظهارداشت : امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عبداله بهادری در اين جلسه ضمن خير مقدم و تشكر از حضور سرهنگ امیری معاون ادارات و کارخانجات ستاد احياء استان و رابط دستگاههای اجرایی براي شركت در جلسه عنوان نمود : اين اداره كل با تمام توان خود در حيطه وظايف اش براي اشاعه اين فريضه مهم عبادي از هيچ كوششي دريغ نكرده و با درايت و پشتكار اعضاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر اداره كل توانسته اقدامات گسترده اي در اين خصوص انجام دهد.

وي ضمن اشاره به اينكه درك مقوله امربه معروف و نهي از منكر مي تواند ما را به سوي رشد و اعتلاي فرهنگي و فهم ارزش ها رهنمون سازد ، اظهار داشت : هر جايي كه معنويت سرلوحه تمام امور مادي شود مي تواند توسعه و پيشرفت آن امور را تضمين نمايد.

مهندس بهادری در ادامه به اجرايي شدن فريضه امر به معروف و نهي از منكر در محيط اداره كل و اقامه اول وقت نماز و همچنين خدمت صادقانه به مردم تاكيد ويژه نمود و اظهار داشت : الحمدالله با تلاش و همت تمامي اعضاء شوراي اين مجموعه و كليه كاركنان خدوم فعاليتها و اقدامات بسيار گسترده اي در زمينه گسترش و اشاعه اين فريضه الهي در درون و برون مجموعه صورت گرفته است.

در ادامه جلسه نيز سرهنگ امیری رابط ستاد احياء استان ضمن تشكر از ميزباني اين اداره كل عنوان كرد: فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر و تبليغ در خصوص آن مربوط به شخص خاص نيست و همه ما بايد براي گسترش . توسعه اين فرهنگ نوراني تلاش نماييم.

بازرس ستاد احياء استان از مجموعه راه و شهرسازي به عنوان يك دستگاه برتر و ممتاز در زمينه اشاعه و گسترش فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر در بين دستگاههاي اجرايي مازندران ياد كرد و افزود : تنها راه مقابله و دفاع با جنگ نرم دشمنان اسلام ، تقويت ايمان و اعتقاد قلبي و پيروي از ولايت است.

وي تاكيد كرد: هر سازماني مي بايست در كنار ماموريتها و وظايف سازماني خود موضوع اشاعه و گسترش اين فريضه الهي را در سرلوحه كاري خود قرار دهد.

سرهنگ امیری ضمن اشاره به نقش تاثیرگذار آموزش در امر فرهنگ سازی یادآور شد : ما اگر به دنبال رشد و ارتقاء فرهنگ و باورهای دینی در این حوزه هستیم این امر امکان پذیر نیست مگر با ایجاد بسترهای لازم از جمله آموزش کارکنان


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فريضه - معروف - اداره - اشاعه - عنوان - استان - گسترش - مجموعه - فرهنگ - شهرسازي - احياء - امیری - مازندران - وظايف - سرهنگ - تاكيد - اجرايي - زمينه - آموزش - ادامه - سازماني - اقدامات - شوراي - بهادری - مهندس - گسترده - اشاره - سرلوحه - اظهار - تواند - توسعه -

نظر شما در مورد : امر به معروف و نهي از منكر از وظايف ذاتي هر مسلمان است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها