تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 - ساعت : 16:10

کد مطلب: 44569 چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی را به نظام مهندسی بازگرداند

مازندشورا: معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی وزارت راه و شهرسازی ضمن کناره گیری از اشتغال به کار مهندسی در زمان اشتغال در وزارت راه و شهرسازی در نامه‌ای به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، پروانه اشتغال به کار مهندسی خود را به آن سازمان بازگرداند.

مازندشورا:مصطفی مهردادفر معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان به دنبالابلاغیه وزیر راه و شهرسازی مبنی بر دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبول منافعمتعارض در نامه ای به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، پروانه اشتغالبه کار مهندسی خود را به آن سازمان بازگرداند.

متن نامه فوق بدین شرح است: با احترام/ در اجرای دستورالعمل شماره ۰۲/ ۱۰۰ /۵۷۵۷۳ مورخ ۱۳۹۶.۱۱.۵ وزیر محترم راه و شهرسازی، به پیوست پروانه اشتغال بهمهندسی خود را به صورت امانت برای نگهداری در آن سازمان، تودیع می‌نمایم تا پس ازخاتمه شمول دستورالعمل مذکور به اینجانب عودت گردد.

گفتنی است به دنبال ابلاغیه دستورالعمل اجرایی منع پذیرش یا قبولمنافع متعارض، مقامات وزارت راه و شهرسازی همچون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی،حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان، محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی، منوچهرشیبانی‌اصل مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی خود را به سازمان نظام مهندسیساختمان بازگرداند تا به امانت نزد آن سازمان بماند و پس از خاتمه شمول دستورالعملمذکور، عودت شود.


منبع : صما

برچسب ها : #مهندسی #شهرسازی #معاون #پروانه #دستورالعمل #ساختمان #بازگرداند #توسعه #مدیرکل #امانت #اجرایی #پذیرش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : معاون مدیرکل دفتر توسعه مهندسی، پروانه مهندسی را به نظام مهندسی بازگرداند

*

*