تاریخ انتشار : دوشنبه 23 بهمن 1396 - ساعت : 16:22

کد مطلب: 44572 چاپ به اشتراگ گذاشتن

برگزاری جلسه مشترک نظام مهندسی خوستان با رئیس شورای مرکزی

مازندشورا: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در جلسه مشترک هیات مدیره با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور که در هتل کاروانسرای آبادان برگزار شد بر لزوم همدلی اعضای نظام مهندسی برای بهبود جایگاه سازمانی تاکید کرد.

مازندشورا:به گزارش«صما» به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان،کورش خواجوی در بخش هایی از سخنان ضمن تشکر از حضور مهندس رجبی دراستان خوزستان گفت: سازمان های نظام مهندسی در چندسال اخیر مورد هجمه های زیادی ازسوی رسانه ها و بخشی از تشکل های صنعت ساختمان قرار گرفته اند که در این زمینه میبایست آسیب شناسی دقیقی از وضعیت موجود و تحلیل نقدهای مطرح شده صورت پذیرد.

عضو کمیسیون روسای نظام مهندسی کشور در بخش دیگری از سخنان خود افزود: اتخاذ رویکردهای قانونی ریاست شورای مرکزی باعث شده که همدلی هیاتمدیره برای پیگیری اهداف مطرح شده در قانون نظام مهندسی بیشتر شده و انتظار می رودکه این همدلی، هماهنگی و همراهی بطور مستمر ادامه داشته باشد.

وی افزود: موج های رسانه ای اخیر باعث شده که نظام مهندسی همدلی بیشترو مشارکت فعال تری برای رفع مشکلات خود داشته باشد که این را باید به فال نیک گرفت.

خواجوی گفت: ما در سه جبهه باید موضوعات را برای افکار عمومی تبیین نماییم،اعضای ۴۵۰ هزار نفری سازمان، بخش دولتی، مردم، در این راستا روابط عمومی ها بعنوانمشاوران رسانه ای سازمان ها نقش تعیین کننده ای دارند و این مهم اهمیت جایگاهروابط عمومی را دو چندان می نماید.

وی توضیح داد: تحلیل وظایف و توقعات هرکدام از این سه مخاطب (مردم،اعضا سازمان و دولت) باید مورد توجه جدی قرار گیرد تا هیات مدیره را در تصمیم گیرینهایی یاری نماید.

خواجوی خاطر نشان کرد: ما باید به نقد و اصلاح خود بپردازیم، بخشی از نقدهاییکه از طریق مردم، دستگاه های دولتی و اعضای سازمان مطرح می شود به جا است و لازماست شورایی تشکیل شود که این نقدها را بررسی کند.


منبع : صما

برچسب ها : #مهندسی #عمومی #همدلی #رسانه #خواجوی #شورای #اعضای #دولتی #نماید #افزود #تحلیل #خوزستان #روابط #سخنان #مرکزی #ساختمان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاری جلسه مشترک نظام مهندسی خوستان با رئیس شورای مرکزی

*

*