تكذيب صدور مجوز برای برگزاری اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساخت

تاریخ انتشار : سه شنبه 24 بهمن 1396 - ساعت : 13:20

کد مطلب: 44609 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مديركل دفتر مقررات ملی و كنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی خبر داد:

تكذيب صدور مجوز برای برگزاری اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساخت

مازندشورا: مديركل دفتر مقررات ملی و كنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی صدور هرگونه مجوز برای برگزاری كنفرانسی تحت عنوان "اولين كنفرانس و نمايشگاه بين الملل صنعت ساخت" را از سوی اين دفتر، تكذيب كرد.

مازندشورا:حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در اين رابطه گفت: در روزهای اخیر تبلیغاتي مبنی بر برگزاری کنفرانسی با عنوان اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت صورت گرفته است که در محتوای آن ادعا شده اين كنفرانس دارای مجوز ارتقای پايه مهندسی است در حالي كه تاكنون هيچگونه مجوزي از سوي اين دفتر صادر نشده است.

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اشاره به اين مطلب كه تنها مرجع صدور هرگونه مجوز  در اين رابطه دفتر مقررات ملی و كنترل ساختمان است گفت: اينگونه مجوزها با تقاضای اداره كل راه و شهرسازی استان و توسط دفتر مقررات ملی و كنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی صادر می‌شود و مهندسان بايد قبل از هرگونه اقدام برای ثبت‌نام و واريز وجه از طريق سازمان نظام‌مهندسی و يا ادارات كل راه و شهرسازی استان خود به نحو مقتضى از صحت ادعای برگزار كنندگان اطمينان حاصل كنند.

وی همچنين مطالب درج شده در خصوص حضور و سخنرانی معاونت مسكن و ساختمان اين وزارتخانه را در كنفرانس ياد شده تكذيب كرد.

 


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #ساختمان #مقررات #شهرسازی #كنترل #وزارت #رابطه #كنفرانس #هرگونه #کنترل #استان #اولین #تكذيب #برگزاری #کنفرانس #نمایشگاه #مدیرکل

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تكذيب صدور مجوز برای برگزاری اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساخت

*

*