تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44625 چاپ به اشتراگ گذاشتن

چشم انداز«پیشوای ۱۴۲۰»در مراحل پایانی طراحی

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار پیشوا از مراحل پایانی تدوین چشم انداز 1420 این شهر خبر داد.

مازندشورا: حکمت امیری، پیش از ظهر چهارشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار داشت: چشم انداز پیشوای ۱۴۲۰  در مراحل پایانی طراحی است که  جایگاه مشخص و بالایی را  در آن برای مراکز علمی سطح منطقه پیش‌بینی کرده‌ایم و مردم شایسته پیشوا را  با این طرح خاص، به نقطه ای طلایی رهنمون خواهیم ساخت.

وی گفت با توجه به نیازهای اساسی شهرداری در بخش درآمدهای پایدار و مدیریت برنامه بودجه بایستی فرصت‌های جدید آموزشی در رشته هایی همچون مدیریت منابع، برنامه ریزی بودجه، اقتصاد شهری،  ارتباط پایدار در شهرداری راه اندازی شود.

امیری در پایان با تاکید بر آموزش های همگانی در توسعه شهر گفت: یکی از راه‌های برون‌رفت از مدیریت سنتی و به روز رسانی مدیریت شهری استفاده از این مراحل  و استفاده از فن آوری برای ارائه آموزش‌های تخصصی و تربیت مدیریت کارکنان و نیروهای شهرداری ها با علوم و فنون علمی  است که بایستی در این مراکز مورد توجه قرار گیرد.

وی بر حمایت از مراکز علمی پیشوا تاکید کرد و گفت: در واقع تولیدات علمی و مناسب مراکز می تواند، نقش موثری در موفقیت مدیریت شهری داشته باشد و از این رو حمایت از این طرح ها یکی از برنامه های جدی شهرداری پیشوا است.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #مدیریت #مراکز #شهرداری #پیشوا #برنامه #بودجه #بایستی #تاکید #حمایت #استفاده #پایدار #امیری #طراحی #مراحل #انداز #پایانی #پیشوای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : چشم انداز«پیشوای ۱۴۲۰»در مراحل پایانی طراحی

*

*