مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44629 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی استحکام ساختمان برق حرارتی

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:عملیات بررسی استحکام ساختمان برق حرارتی تا 24 ساعت آینده انجام می شود.

مازندشورا:سید جلال ملکی افزود: جلسه هماهنگی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و جمعی از مدیران دستگاههای وابسته در محل حادثه برگزار شد و در این جلسه مقرر شد که حداکثر تا 24 ساعت آینده وضعیت ایمنی ساختمان توسط کارشناسان بررسی شود.
وی اظهار کرد: در این بررسی کارشناسان ، ساختمان از نظر سازه ایستایی و مقاومت و ایمنی ساختمان می پردازند.
ملکی ادامه داد: اگر کارشناسان ایستایی سازه ساختمان را تائید کنند ساکنان می توانند به محل برگردند.
وی خاطرنشان کرد: در این جلسه مصوب شد که انشعابات ساختمان های اطراف وصل شود ولی انشعابات ساختمان اصلی تا اطلاع ثانوی همچنان قطع باشد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به عملیات لکه گیری و تخلیه دود نیز گفت: آتش بطور کامل مهار شده و عملیات لکه گیری و تخلیه دود نیز تا ساعاتی دیگر به پایان می رسد.
به گفته وی تا پایان عملیات همچنان عوامل نیروی انتظامی و اورژانس در محل مستقر خواهند بود و به نظر می رسد تا پایان ساعت عصر امروز عملیات تخلیه دود و لکه گیری نیز به اتمام می رسد.
عملیات نیروهای آتش نشان برای اطفای حریق ساختمان برق حرارتی در خیابان ولی عصر(عج) که از صبح روز دوشنبه آغاز شد، امروز با مهار کامل آتش به پایان رسید.
به گفته شهردار تهران با توجه به وجود ترک خوردگی در دیوارها، احتمال نشست یا تخریب ساختمان وجود دارد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساختمان - عملیات - پایان - کارشناسان - بررسی - تخلیه - ایمنی - تهران - خدمات - حرارتی - امروز - شهرداری - همچنان - ایستایی - انشعابات - نشانی -

نظر شما در مورد : بررسی استحکام ساختمان برق حرارتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها