مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4463 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 تیر 1395 -ساعت : 16:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور بررسي از وضعيت موجود راههاي مركز استان صورت پذيرفت :

نشست هم انديشي نماينده مجلس ساري و بخشداران با مديركل راه و شهرسازي مازندران

مازندشورا: به منظور رسيدگي و بررسي از وضعيت موجود راههاي مركز استان ، نشست هم انديشي نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي� و بخشداران مركز استان با مديركل راه و شهرسازي مازندران به ميزباني اين اداره كل برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي مديركل راه و شهرسازي استان در اين نشست ضمن تبريك عيد فطر و آرزوي قبولي طاعات همه بندگان خواستار توجه ويژه مسؤلين ارشد كشوري و استاني به محورهاي ارتباطي اين استان شد و عنوان نمود : تعريض و ارتقاء جاده هاي مازندران نيازمند عزم ملي است.

وي ادامه داد:  اقبال و استقبال عموم كاربران جاده اي براي تردد از سطح محورهاي مركز مازندران بالاست ، از اين رو اميدواريم با برنامه ريزي و تلاش مضاعف بتوانيم سرعت قابل توجهي در روند اجرايي اين پروژه داشته باشيم.

مهندس نوروزي ضمن اشاره برمحدوديتها و چالشهاي موجود در روند اجرايي پروژه هاي راهسازي در استان گفت: همت و غيرت به همراه تلاش و كوشش تمامي دست اندركاران براي اتمام پروژه ها ستودني است.

مديركل راه و شهرسازي استان به اقدامات ايمن سازي در سطح محورهاي مركز استان و ديگر جاده هاي مازندران اشاره و افزود : با توجه به تردد ميليوني مسافر و گردشگر اقدامات وسيع و گسترده اي در خصوص ايمن سازي محورهاي مازندران در قالب اجراي روكش آسفالت ، خط كشي ، نصب نيوجرسي و علائم ، اَشكار سازي نقاط پر حادثه و ... به اجرا در آمده است.

دكتر علي اصغر يوسف نژاد نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست ضمن قدرداني از زحمات راهداران استان مازندران اظهار داشت : راه زیر ساخت اصلی برای توسعه و پیشرفت همه جانبه در جامعه بوده و باید به ارتقاء و ایمن سازی آن اهمیت داد. وي خاطر نشان ساخت : نياز امروز مازندران ، توسعه و ارتقاء محورهاي ارتباطي آن است.

وي در خصوص پروژه هاي اجرايي اين اداره كل در حوزه كاري خود اظهار داشت : با توجه به گستردگي بخشها و حوزها در سطح شهرستان ساري مي طلبد تا با نگاه ويژه اي در خصوص ارتقاء و ايمن سازي جاده هي آن گام برداشت.

دكتر يوسف نژاد از آمادگي خود در جهت رفع موانع اجرايي پروژه هاي راهسازي و راهداري در مركز استان اشاره و عنوان نمود : بايد دست در دست و يك صدا در جهت آباداني و پيشرفت منطقه و ديار خود بكوشيم.

وي در اين نشست خواستار تشكيل جلساتي مدوم و مستمر توسط بخشداران با ديگر معاونين راه و شهرسازي مازندران شد و اظهار داشت : بخشداران هر منطقه بايد بر اساس نياز و شرايط منطقه ، پروژه ها و خواسته هاي خود را اولويت بندي نموده تا بتوان از اين طريق در تسريع و رفع آنها قدم برداشت.

نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: خوشبختانه با توجه به حضور مهندسان متعهد و كار آزموده در مجموعه راه و شهرسازي ، اميد آن است در سال جاري هرچه زودتر شاهد بهره برداري نهايي و رفع موانع از پروژه هاي مذكور باشيم ، چرا كه حق مردم شريف شهرستان ساري است كه جاده هايي ايمن و استاندارد داشته باشند.

گفتني است در اين نشست بخشدار شهرستان ساري و تمامي بخشداران اين شهرستان به ارائه مشكلات و موانع اجرايي منطقه خود پرداخته و تصميماتي در جهت رفع آنها صورت پذيرفت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - پروژه - شهرسازي - محورهاي - اجرايي - شهرستان - ارتقاء - منطقه - بخشداران - مديركل - موانع - اظهار - اشاره - نماينده - توسعه - اسلامي - خواستار - برداشت - مهندس - نوروزي - شوراي - مياندرود - باشيم - پذيرفت - موجود - ارتباطي - راهسازي - اقدامات - تمامي - عنوان -

مطالب مرتبط با : نشست هم انديشي نماينده مجلس ساري و بخشداران با مديركل راه و شهرسازي مازندران
نظر شما در مورد : نشست هم انديشي نماينده مجلس ساري و بخشداران با مديركل راه و شهرسازي مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها