مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4465 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 تیر 1395 -ساعت : 08:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهرداری تهران؛

نشست دوباره زمین در شهران صحت ندارد

مازندشورا: خبري كه در برخي رسانه ها مبني بر ريزش در محل حادثه شهران منتشر شده فاقد صحت است .آنچه در اين محدوده در حال انجام است بخش دوم عمليات تحكيم و تزريق بتن است كه پس از اتمام عمليات خاك ريزي و تحكيم تونل مترو به شكل تزريق بتن از سطح خيابان آغاز شده است

مازندشورا:

بلدیه | پس از انتشار خبر نشست دوباره زمین در محل حادثه انفجار شهران شهرداری تهران با رد این خبر اعلام کرد مسدودی محور فوق به دلیل تحکیم مسیر بوده است.

به گزارش بلدیه بر اساس خبر منتشر شده در کانال سخنگوی شهرداری تهران محدوديت هاي ترافيكي شهران به دليل آغاز مرحله دوم عمليات تحكيم مسير است.

خبرنگاران و اعضاي محترم كانال سخنگوي شهرداري تهران به اطلاع مي رساند خبري كه در برخي رسانه ها مبني بر ريزش  در محل حادثه شهران منتشر شده فاقد صحت است .آنچه در اين محدوده در حال انجام است  بخش دوم عمليات تحكيم و تزريق بتن است كه پس از  اتمام عمليات خاك ريزي و تحكيم تونل مترو  به شكل تزريق بتن از سطح خيابان آغاز شده است. اين عمليات از ديروز آغاز و به تناوب با ايجاد محدوديت هاي ترافيكي كامل مي گردد.

در این راستا با توجه به اینکه عمده محدوده فروچاله در لاین جنوب به شمال  واقع شده لذا این لاین به مدت یک هفته با هماهنگی راهور در اختیار شرکت مترو قرار گرفت تا عملیات تحکیم تکمیلی خاک انجام شود. ضمنا به منظور افزایش ایمنی طبق هماهنگی بعمل آمده با اداره گاز مقرر شد شیر اصلی گاز در این محدوده بطور موقت قطع شود.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمليات - شهران - محدوده - شهرداری - تحكيم - تزريق - هماهنگی - ترافيكي - تحکیم - دوباره - بلدیه - حادثه - تهران - منتشر -

نظر شما در مورد : نشست دوباره زمین در شهران صحت ندارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها