تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44664 چاپ به اشتراگ گذاشتن

چهار طرح عمرانی در بابل افتتاح شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: چهار طرح عمرانی روز پنجشنبه همزمان با دهه فجر با حضور مردم و مسئولان در بابل افتتاح و کلنگ زنی شد.

مازندشورا:برای اجرای این طرح ها 180 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار پیش بینی یا هزینه شده است .
پارک مادر به مساحت 6 هزار متر مربع با اعتبار 70 میلیارد ریال و پل ارتباطی رودخانه بابلرود به طول 45 متر با اعتبار 20 میلیارد ریال از جمله طرح هائی است که امروز کلنگ اجرای آنها از سوی شهرداری بابل به زمین زده شد.
یک مدرسه هشت کلاسه به مساحت یک هزار و 100 متر مربع و با اعتبار 16 میلیارد ریال و یک باب کتابخانه عمومی با مساحت 147 متر مربع و با اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون ریال هم امروز دربابل به بهره برداری رسید.
فرماندار بابل در مراسم افتتاح و کلنگ زنی این طرح ها گفت : امروز باید قدرشناس جمهوری اسلامی باشیم که خدمات بسیار ارزشمندی در زمینه های عمرانی، آموزشی و پزشکی در حال ارائه به مردم است .
قربانعلی ولی زاده افزود : مردم ما به هیچ عنوان فراموش نمی کنند که در گذشته برای تحصیل و آموزش چه مشقت هایی را تحمل می کردند اما خوشبختانه امروز با گسترش فضای آموزشی شرایط تحصیل بسیار آسان شده است.
وی اظهار داشت : در دهه 60 پزشکانی از هند و بنگلادش به ایران می آمدند و به طبابت مشغول می شدند اما امروز نه تنها کشور به لحاظ وجود پزشک خودکفا شده است بلکه در دورترین نقاط روستایی نیز کلینیک های تخصصی پزشک نیز دائر شده است.
همزمان با دهه فجر 101 طرح با اعتبار 700 میلیارد ریال در بابل به بهره برداری می رسد.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #میلیارد #اعتبار #امروز #مساحت #بسیار #آموزشی #تحصیل #برداری #افتتاح #عمرانی #اجرای #میلیون

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : چهار طرح عمرانی در بابل افتتاح شد

*

*