تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44668 چاپ به اشتراگ گذاشتن

یک روز کار داوطلبی در پیاده راه فرهنگی رشت

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از اجرای یک روز کار داوطلبی با مشارکت شهرداری رشت در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر خبر داد.

مازندشورا:مهدی ولی پوربیان کرد: یک روز کار داوطلبانه از ساعت 15 تا 20 امروز (پنجشنبه) در پیاده راه فرهنگی رشت اجرا می شود.
وی اظهار داشت: در اجرای این برنامه جمعیت هلال احمر استان گیلان با مشارکت شهرداری و پنج سازمان مردم نهاد با برپایی 15 چادر، خدمات آموزشی و درمانی به عموم مردم ارائه می دهد. 
ولی پور افزود: در این برنامه جمعیت هلال احمر استان خدماتی از قبیل ویزیت عمومی و تخصصی (زنان، اعصاب و روان)، آموزش کمک های اولیه، آموزش های محیط زیستی، مشاوره خانواده و تحصیلی، آموزش مهارت های زندگی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی (ایدز، طلاق و اعتیاد)، کارآفرینی (هنر، صنایع دستی و بوم گردی، ترویج ورزش های همگانی و مشاوره حقوقی ارائه می دهد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطر نشان کرد: خدمات آموزشی و درمانی این جمعیت در برنامه یک روز کار داوطلبی، رایگان است.

به مناسبت دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جشنواره غذاهای محلی ویژه خبرنگاران روز گذشته با شرکت 30 نفر از خبرنگاران استان گیلان در تالار گفت وگوی شهرداری رشت برگزار شد.
در این جشنواره پس از داوری، خبرنگاران مریم معبدی، صدیقه صالح، تارا مرادی، ماندانا پرویزی و مهری صفری به ترتیب مقام های نخست تا پنجم این جشنواره را کسب کردند.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #جمعیت #گیلان #آموزش #جشنواره #خبرنگاران #برنامه #ارائه #مشاوره #درمانی #شهرداری #پیاده #فرهنگی #داوطلبی #خدمات #آموزشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : یک روز کار داوطلبی در پیاده راه فرهنگی رشت

*

*