مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44671 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برآورد2هزارمیلیاردتومانی پروژه های سرمایه گذاری

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر زنجان گفت: طبق بررسی انجام شده ظرفیت سرمایه‌گذاری در شهر زنجان با بیش از 2 هزار میلیارد ریال شناسایی و در پیوست بودجه سرمایه‌گذاری برای سال 1397 در نظر گرفته شده است.

مازندشورا:سجاد خدایی افزود: از مجموع 33 پروژه سرمایه گذاری شناسایی شده مورد بحث در بررسی بودجه سال آینده شهرداری زنجان 22 پروژه مورد پذیرش و در اولویت قرار گرفت و مقرر شد بر چگونگی روند تمامی پروژه ها با تعیین برنامه های زمانبندی نظارت ویژه ای وجود داشته باشد. 
وی اظهار کرد: بر این اساس این پروژه ها در قالب سبد فرصت های طلایی سرمایه گذاری بصورت یک بولتن تهیه شده و ضمن معرفی آنها به سرمایه گذاران و بخش خصوصی از طریق همایشها، سمینارهای تخصصی و تبلیغات محیطی شهری، استانی و کشوری اطلاع رسانی و اعضای شورای شهر نیز به نوبه خود وظیفه پیگیری پیشرفت هر کدام از پروژه ها را عهده دار خواهند شد.
خدایی ادامه داد: سرمایه گذاری پاشنه آشیل توسعه و تحول هر منطقه و این استان بشمار می رود و هدایت و اجرای صحیح آن نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت. 
وی از جمله 23 پروژه مهم سرمایه گذاری شهر زنجان را احداث سایت نمایشگاهی خودرو، مجموعه گردشگری، تفریحی بوران، پروژه سبزه میدان، پروژه اشراق، پارک آبی، پروژهای افق و پاستور، هتل رستوران گلستان، گلخانه صنعتی و فیبرنوری شهری، ایستگاه های پمپ بنزین تک سکو، شهرک نمایشگاهی پوشاک، مبلمان و صنایع چوبی ذکر کرد و گفت که فراخوان برخی از آنها برای جذب سرمایه گذار در دست انجام است.
خدایی افزود: شورای شهر برای 10 پروژه سرمایه گذاری دیگر شهر زنجان نیز برنامه دارد که به تدریج و پس از مطالعات لازم اعلام خواهد شد. 
رئیس کمیسیون اقتصاد مقاومتی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر زنجان ادامه داد: شورای شهر و شهرداری بر مشارکت و ورود سرمایه گذاران بومی در اجرای پروژه های یاد شده تاکید داشته و سرمایه گذار خارجی در اولویت بعدی قرار دارد. 
موضوع جذب سرمایه گذاری داخلی برای پیشبرد پروژه های شهری طی ادوار مختلف شوراهای اسلامی شهر زنجان مورد توجه قرار گرفت اما بنا به دلایلی برابر انتظاراتی که می رفت ثمر بخش نبود. 
با شروع بکار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر زنجان یکی از رویکردهای اصلی این شورا، جذب و استفاده از توان سرمایه گذارها در امر عمران شهری است و حتی چندی پیش شهردار زنجان نیز در ارائه بودجه این نهاد غیر دولتی به شورای اسلامی شهر زنجان از پیوست سرمایه گذاری سخن گفت. 
شهر زنجان به عنوان مرکز استان با سه منطقه شهرداری 430 هزار نفر جمعیت دارد.

 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمایه - پروژه - زنجان - گذاری - شورای - اسلامی - شهرداری - خدایی - استان - نمایشگاهی - منطقه - اجرای - اولویت - افزود - بودجه - برنامه - گذاران - ادامه -

نظر شما در مورد : برآورد2هزارمیلیاردتومانی پروژه های سرمایه گذاری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*