مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 447 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آذر 1393 -ساعت : 12:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بودجه شهرها و روستاها در کمیسیون تلفیق افزایش می یابد

مازند شورا: مدیر کل امور مجلس در شورای عالی استانها هدف اصلی کمیسیون تلفیق شورای عالی را ارتقای بودجه شهر و روستا عنوان کرد.

مازند شورا: مدیر کل امور مجلس در شورای عالی استانها هدف اصلی کمیسیون تلفیق شورای عالی را ارتقای بودجه شهر و روستا عنوان کرد.

حمید کشتکار در گفت‌وگو با خبرنگار شهریران درباره تخصیص بودجه کل کشور در حاشیه نشست کمیسیون تلفیق شورای عالی استانها گفت: در این نشست قرار بر بررسی بودجه کشور و در ادامه بودجه شورای عالی استانها است.

وی با بیان اینکه قانون اساسی به دنبال رفع تفویض بودجه از استانها است، ادامه داد: تحقق این امر، نیازمند کار کارشناسی است که از سوی شورای عالی استانها به دولت ارائه شود.  

به گفته مدیر کل امور مجلس در شورای عالی استانها، برای نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با توجه به رقم بودجه شورای عالی هم اکنون رقمی مشخص شده است و  در پی آن هستیم که با بررسی بودجه شورای عالی استانها اقدامات مقتضی لحاظ شود.

کشتکار در پایان ضمن ابراز امیدواری از ارتقای بودجه مورد نیاز شهرها و روستاها، این مساله را از بزرگترین دغدغه‌های نمایندگان در شورای عالی استانها عنوان کرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کمیسیون تلفیق - بودجه - شهرها - -

نظر شما در مورد : بودجه شهرها و روستاها در کمیسیون تلفیق افزایش می یابد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها