تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44715 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آماده سازی اشتهارد برای نوروز 97

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار اشتهارد اعلام کرد که طرح آماده سازی این شهر گردشگری برای استقبال از میهمانان نوروزی کلید خورد.

مازندشورا:مهدی ملاحسنی اظهار داشت: به همین منظورستاد استقبال ازبهار در اشتهارد فعال شده و با فراهم کردن ایجاد امکانات رفاهی و خدماتی ویژه شهروندان و مسافران نوروزی فعالیت خود را از امروز آغاز کرد.
وی افزود: لکه گیری آسفالت، جمع آوری نخاله ها، رنگ آمیزی جداول ، شست و شوی معابر و میادین و احداث سرویس بهداشتی در پارک دانشجو، تعمیر و تجهیز سرویس های بهداشتی ورودی و خروجی شهر و بوستان ها از جمله برنامه های این ستاد است.
ملاحسنی ادامه داد: کاشت گل های فصلی در میادین و بلوارها، چیدمان سفره هفت سین، چاپ نشریه و چاپ بنرهای مناسبتی و راهنمای مسافران نوروزی از دیگر برنامه های ستاد استقبال از بهار این شهرداری به شمار می رود.
شهردار اشتهارد، ساماندهی و یکپارچه سازی توزیع میوه های شب عید در دو مکان زمین فوتبال جنب سالن ورزشی الغدیر و ساختمان قدیم مخابرات جنب بانک صادرات و اجرای طرح همیار طبیعت با مشارکت شهرداری، آموزش و پرورش و محیط زیست به مناسبت روز درختکاری را از برنامه های شهرداری در ماه پایانی سال اعلام کرد.
این مسئول گفت: انتظار می رود با اجرای چنین برنامه هایی بتوان گامی مفید و موثر در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و استقبال از آغاز بهار طبیعت در این شهر برداشت.
شهرستان 35 هزار نفری اشتهارد به دلیل برخورداری از طبیعت زیبا و آثار تاریخی و زیارتی یکی از مناطق گردشگر پذیر استان البرز استان البرز است.
این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در مسیر مسافران استان های غرب کشور و شهرک های صنعتی یکی از پرترددترین شهرستان های استان محسوب می شود. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #استان #اشتهارد #برنامه #طبیعت #شهرستان #مسافران #شهرداری #استقبال #البرز #اجرای #سرویس #ملاحسنی #شهروندان #نوروزی #میادین #بهداشتی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آماده سازی اشتهارد برای نوروز 97

*

*