مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44731 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عیدی پرسنل شهرداری قروه پرداخت شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار قروه گفت: حقوق و عیدی پرسنل و کارکنان شهرداری برای چندمین سال متوالی در حالی پرداخت شد که اکثر شهرداری های استان کردستان بدلیل رکود درآمد و عدم رونق بازار املاک و مسکن، چند ماه حقوق پرسنل را پرداخت نکرده اند.

مازندشورا:حسین پروندی اظهار کرد: شهرداری با وجود پرداخت 20 میلیارد ریال محکومیت قضایی و اجرای طرح های عمرانی متعدد در سطح شهر، توانست حقوق، مزایا و عیدی کارکنان خود را قبل از اتمام بهمن پرداخت کند.
وی افزود: حقوق و مزایای بهمن ماه همراه با عیدی بازنشستگان، کارمندان، نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی شهرداری قروه با رقمی در حدود 10 میلیارد ریال اکنون پرداخت شده است.
پروندی تاکید کرد: شهرداری قروه تاکنون هیچ معوقه ای بابت پرداخت حقوق و مزایای قانونی پرسنل خود نداشته است بطوریکه از مهرماه سال 1393 حقوق هر ماه کارکنان را در فاصله 18 تا 25 همان ماه به صورت منظم پرداخت کرده ایم.
به گفته وی، شهرداری قروه در سال جاری با اجرای طرح های عمرانی در سطح شهر و ناحیه منفصل شهری قلعه و اجرای بیش از 100 هزار تن روکش آسفالت، یکی از موفق ترین سال های کاری خود را سپری کرد.
وی یادآور شد: پیش بینی می شود در سال 97 نیز با بهره برداری از طرح بلوار رستگاران و نیز اجرای دیگر طرح های عمرانی در سطح شهر قروه و ناحیه منفصل شهری قلعه شاهد تداوم موفقیت های این مجموعه باشیم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرداخت - شهرداری - اجرای - عمرانی - ناحیه - منفصل - مزایای - کارکنان - پرسنل - پروندی - میلیارد -

نظر شما در مورد : عیدی پرسنل شهرداری قروه پرداخت شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*