تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44731 چاپ به اشتراگ گذاشتن

عیدی پرسنل شهرداری قروه پرداخت شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار قروه گفت: حقوق و عیدی پرسنل و کارکنان شهرداری برای چندمین سال متوالی در حالی پرداخت شد که اکثر شهرداری های استان کردستان بدلیل رکود درآمد و عدم رونق بازار املاک و مسکن، چند ماه حقوق پرسنل را پرداخت نکرده اند.

مازندشورا:حسین پروندی اظهار کرد: شهرداری با وجود پرداخت 20 میلیارد ریال محکومیت قضایی و اجرای طرح های عمرانی متعدد در سطح شهر، توانست حقوق، مزایا و عیدی کارکنان خود را قبل از اتمام بهمن پرداخت کند.
وی افزود: حقوق و مزایای بهمن ماه همراه با عیدی بازنشستگان، کارمندان، نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی شهرداری قروه با رقمی در حدود 10 میلیارد ریال اکنون پرداخت شده است.
پروندی تاکید کرد: شهرداری قروه تاکنون هیچ معوقه ای بابت پرداخت حقوق و مزایای قانونی پرسنل خود نداشته است بطوریکه از مهرماه سال 1393 حقوق هر ماه کارکنان را در فاصله 18 تا 25 همان ماه به صورت منظم پرداخت کرده ایم.
به گفته وی، شهرداری قروه در سال جاری با اجرای طرح های عمرانی در سطح شهر و ناحیه منفصل شهری قلعه و اجرای بیش از 100 هزار تن روکش آسفالت، یکی از موفق ترین سال های کاری خود را سپری کرد.
وی یادآور شد: پیش بینی می شود در سال 97 نیز با بهره برداری از طرح بلوار رستگاران و نیز اجرای دیگر طرح های عمرانی در سطح شهر قروه و ناحیه منفصل شهری قلعه شاهد تداوم موفقیت های این مجموعه باشیم.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پرداخت #شهرداری #اجرای #عمرانی #ناحیه #منفصل #مزایای #کارکنان #پرسنل #پروندی #میلیارد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عیدی پرسنل شهرداری قروه پرداخت شد

*

*