مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44746 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش2برابری پل های عابرپیاده شهراردبیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری اردبیل از افزایش 2 برابری تعداد پل های عابر پیاده در شهر اردبیل خبر داد.

مازندشورا:محسن میرزایی گفت: در 2 سال اخیر بیش از 9 دستگاه پل عابر پیاده در اردبیل به بهره برداری رسیده و هفت دستگاه دیگر نیز برای نصب در نقاط مختلف شهر در دست ساخت قرار دارد.
وی با بیان اینکه پنج دستگاه دیگر نیز در شرف عقد قرارداد است افزود: تعداد پل های عابر پیاده در شهر اردبیل به بیش از 2 برابر افزایش خواهد دیافت.
وی گفت: همچنین با نصب سه پله برقی در پل های عابر پیاده، تعداد پل های عابر مجهز به پله برقی به چهار دستگاه می رسد.
او هدف از افزایش تعداد پل های نفر رو را تامین ایمنی عبور و مرور شهروندان و کاهش تصادفات و حوادث درون شهری دانست و اظهار کرد: این اقدامات با توجه به کارایی و پیامدهای مثبت پل های عابر پیاده و در راستای جلب رضایت شهروندان انجام می شود.
میرزایی بیان کرد: طبق گزارش اداره آمار پلیس راهور ناجا ، تعداد تصادفات فوتی عابرین پیاده در اردبیل در 2 سال اخیر کاهش چمشگیری داشته است.
اردبیل که به خاطر پیشینیه غنی مذهبی و تاریخی از گذشته های دور به دارالارشاد ، دارالایمان ، دارالامان و دارالعرفان شهرت یافته بیش از نیم میلیون نفر جمعیت را در 6 هزار و 500 هکتار مساحت جای داده است. 
با تبدیل این شهر به مرکز یک استان مستقل از سال 1372 و به موازات آن گسترش بی رویه وسعت و جمعیت شهر به خاطر افزایش مهاجرت از شهرهای تابعه و ازسوی دیگر کمبود و در مواردی نبود بعضی امکانات و زیرساخت های مورد نیاز کلانشهرها و نیز بیکاری درصد قابل توجهی از ساکنان این شهر به خاطر کمبود کارخانه ها و مراکز و موسسه های بزرگ ناهنجاری ها و مشکلات شهری در این شهر افزایش یافته که راهبندان ها و اختلال های ترافیکی و دستفروشی از جمله آنهاست.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پیاده - تعداد - اردبیل - افزایش - دستگاه - جمعیت - کمبود - یافته - تصادفات - میرزایی - شهروندان -

نظر شما در مورد : افزایش2برابری پل های عابرپیاده شهراردبیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*