تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44746 چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش2برابری پل های عابرپیاده شهراردبیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری اردبیل از افزایش 2 برابری تعداد پل های عابر پیاده در شهر اردبیل خبر داد.

مازندشورا:محسن میرزایی گفت: در 2 سال اخیر بیش از 9 دستگاه پل عابر پیاده در اردبیل به بهره برداری رسیده و هفت دستگاه دیگر نیز برای نصب در نقاط مختلف شهر در دست ساخت قرار دارد.
وی با بیان اینکه پنج دستگاه دیگر نیز در شرف عقد قرارداد است افزود: تعداد پل های عابر پیاده در شهر اردبیل به بیش از 2 برابر افزایش خواهد دیافت.
وی گفت: همچنین با نصب سه پله برقی در پل های عابر پیاده، تعداد پل های عابر مجهز به پله برقی به چهار دستگاه می رسد.
او هدف از افزایش تعداد پل های نفر رو را تامین ایمنی عبور و مرور شهروندان و کاهش تصادفات و حوادث درون شهری دانست و اظهار کرد: این اقدامات با توجه به کارایی و پیامدهای مثبت پل های عابر پیاده و در راستای جلب رضایت شهروندان انجام می شود.
میرزایی بیان کرد: طبق گزارش اداره آمار پلیس راهور ناجا ، تعداد تصادفات فوتی عابرین پیاده در اردبیل در 2 سال اخیر کاهش چمشگیری داشته است.
اردبیل که به خاطر پیشینیه غنی مذهبی و تاریخی از گذشته های دور به دارالارشاد ، دارالایمان ، دارالامان و دارالعرفان شهرت یافته بیش از نیم میلیون نفر جمعیت را در 6 هزار و 500 هکتار مساحت جای داده است. 
با تبدیل این شهر به مرکز یک استان مستقل از سال 1372 و به موازات آن گسترش بی رویه وسعت و جمعیت شهر به خاطر افزایش مهاجرت از شهرهای تابعه و ازسوی دیگر کمبود و در مواردی نبود بعضی امکانات و زیرساخت های مورد نیاز کلانشهرها و نیز بیکاری درصد قابل توجهی از ساکنان این شهر به خاطر کمبود کارخانه ها و مراکز و موسسه های بزرگ ناهنجاری ها و مشکلات شهری در این شهر افزایش یافته که راهبندان ها و اختلال های ترافیکی و دستفروشی از جمله آنهاست.


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پیاده #تعداد #اردبیل #افزایش #دستگاه #جمعیت #کمبود #یافته #تصادفات #میرزایی #شهروندان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : افزایش2برابری پل های عابرپیاده شهراردبیل

*

*