مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44785 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اجازه دخالت هیچ فردی رادر انتصابات شهرداری نداده‌ام

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار زنجان تصریح کرد که اجازه دخالت هیچ فردی را در انتصابات شهرداری نداده‌ام ولی در جلسه امروز شورای شهر یکی از اعضا درباره انتصاب تعدادی از مدیران حرف و حدیث داشت.

مازندشورا:مسیح الله معصومی در جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر زنجان، افزود: سیستم خزانه‌داری را راه‌اندازی خواهیم کرد و کمیته تحقق بودجه‌ای تشکیل شده تا روند تحقق بودجه را برسی کند تا ضعف‌ها شناسایی و رفع شود.

شهردار زنجان ادامه داد: لایحه بودجه توسط شهرداری در زمان مقرر قانونی ارائه و توسط شورا طی زمان مقرر بررسی و تصویب شده که از تمامی منتخبان مرد در شورای اسلامی شهر زنجان تقدیر می‌کنم.

معصومی افزود: با تمامی مشکلات اعتباری و بودجه‌ای در کشور و شهرداری‌ها تلاش شده لایحه بودجه با افزایش مناسب در بخش درآمدی همراه باشد و بودجه شهرداری زنجان با رشد ۱۹ درصدی همراه بوده و بخش عمرانی بودجه نیز با ۱۰ درصد پیش بینی شده که برای تحقق آن در سال آتی تلاش می‌شود.

معصومی با بیان اینکه میزان اعتبارات حوزه عمرانی ۱۱۶ میلیارد تومان است،  ادامه داد: بودجه سازمان‌های شهرداری زنجان ۵۶ میلیارد تومان، بودجه خدمات شهری ۱۰۰ میلیارد تومان و بودجه بخش اداری نیز ۳۴ میلیارد تومان پیش بینی شده و مجموع اعتبارات با لحاظ بودجه سازمان‌ها برای سال آتی ۳۰۶ میلیارد تومان است.

شهردار زنجان در واکنش به افشاگری یکی از اعضای شورای شهر در خصوص انتصابات در شهرداری زنجان، گفت: اجازه دخالت هیچ فردی را در انتصابات شهرداری نداده‌ام و حکم مدیریتی افرادی که مدنظر دارم در نخستین فرصت ابلاغ می‌کنم.

معصومی با بیان اینکه زیر بار حرف زور نخواهم رفت، گفت: بنده به عنوان شهردار زنجان در جلسه در صحت سلامت حضور دارم و تمامی اظهارات مربوط به دخالت برخی از اعضای شورا در انتصابات را رد و اجازه دخالت در انتصابات را نخواهم داد.

وی با بیان اینکه بعد از این جلسه حکم معاون اداری-مالی و مدیران دیگر همچون رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی و سلامت شهرداری را ابلاغ خواهم کرد، افزود: افراد مطابق با شاخص‌ها مدنظر بررسی‌شده و استعلام افراد توسط مراجع تأیید و حکم مدیریتی آن‌ها ابلاغ می‌شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بودجه - زنجان - شهرداری - میلیارد - انتصابات - تومان - معصومی - دخالت - اجازه - اینکه - ابلاغ - شهردار - تمامی - افزود - شورای - مدیریتی - اعضای - مدنظر - نداده‌ام - افراد - سلامت - نخواهم - اداری - اسلامی - بودجه‌ای - لایحه - می‌کنم - همراه - اعتبارات - عمرانی - ادامه -

نظر شما در مورد : اجازه دخالت هیچ فردی رادر انتصابات شهرداری نداده‌ام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*