مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44792 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 16:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور:

۲۶ شهر به مجموعه شهرها در کشور اضافه می‌شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور از افزایش ۲۶ شهر به مجموعه شهرهای کشور خبر داد.

مازندشورا:سعید جلالی ، با بیان اینکه ۲۶ شهر به مجموعه شهرهای کشور اضافه می شود، اظهار کرد: براساس ضوابط قانونی چند شهر که بیشتر مراکز بخش‌ها هستند به مجموعه شهرها در تقسیمات کشوری اضافه می‌شود. همچنین تقسیمات کشوری بستری است که توسعه در آن جریان دارد و تا زمانی که خوب چیدمان نشود توسعه در آن به جریان نمی افتد.

وی با اشاره به این که قوانین تقسیمات کشوری در حال اصلاح است، بیان کرد: اصلاحات در وزارت کشور صورت گرفت و به وزیر ارائه شد. همچنین این قوانین در سایت وزارت کشور مطرح شده تا مردم نظرات خود را بیان کنند و تا ماه آینده طرح اصلاحی به دولت و مجلس ارائه می شود.

 این تاریخدان در ادامه از افزایش ۴۰ حوزه انتخابی به مجموعه کشور خبر داد و گفت:۴۰ حوزه انتخابی و ۴۰ نماینده در حوزه جدید تعریف شده و سهم محمودآباد بر اساس ضوابط قانونی به شکل مستقل نماینده جدا نیست اما منتظر شنیدن مطالبات نخبگان منطقه هستیم.

مدیر کل تقسیمات کشوری  در پایان گفت: مطالبات مردمی و نخبگان اگر منطقی و قانونی باشد حتما پیگیری و اجرایی می‌شود، با ارائه اصلاحات جدید با جمع بندی نظرات مردمی خبرهای خوبی برای کل ملت در راه است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تقسیمات - مجموعه - کشوری - قانونی - ارائه - اضافه - وزارت - انتخابی - نظرات - نماینده - نخبگان - مردمی - مطالبات - توسعه - ضوابط - شهرها - همچنین - جریان - قوانین - اصلاحات -

نظر شما در مورد : ۲۶ شهر به مجموعه شهرها در کشور اضافه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها