تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت : 16:30

کد مطلب: 44796 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت عمر مفید روکش آسفالت معابر پایتخت

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت افزایش بهره وری و همچنین عمر مفید روکش آسفالت معابر پایتخت تاکید کرد.

مازندشورا: پیروز حناچی که در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته سخن می گفت، ارتقای کیفیت آسفالت را فرآیند دانست و افزود: چنانچه تمام معیارهای تکنیکی تولید، حمل و پخش آسفالت به دقت کنترل شود، قاعدتا باید مشکل کیفیت آسفالت در شهر تهران برطرف شود.
وی در عین حال با بیان آنکه آسفالت نیز همانند سایر مصالح عمرانی از عمر و دوام نامحدود برخوردار نیست، مرمت غیراصولی نوارهای حفاری را یکی از عوامل اصلی کاهش کیفیت روسازی معابر ذکر و بر ضرورت استفاده از فناورهای های مناسب در جهت افزایش عمر مفید پروژه های روسازی آسفالتی تاکید کرد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، برگزاری نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت را فرصتی برای آشنایی با قابلیت های شرکت های مختلف و معرفی فناوری ها و مصالح جدید دانست و از انجمن های صنفی و سایر نهادهایی که با حمایت از برگزاری چنین رویدادهایی امکان ارتباط موثر مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات عمرانی را فراهم می کنند، قدردانی کرد.

 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #آسفالت #عمرانی #کیفیت #تهران #دانست #مصالح #کنندگان #روسازی #برگزاری #معابر #شهرداری #معاون #ضرورت #تاکید #نمایشگاه #المللی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر ضرورت عمر مفید روکش آسفالت معابر پایتخت

*

*