مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4480 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 تیر 1395 -ساعت : 11:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران:

مسیرBRT زیاد شد، کرایه افزایش پیدا کرد

مازندشورا: طول خط 10 بی.آر.تی که تاکنون 11 کیلومتر بود به 23 کیلومتر افزایش پیدا کرده و از میدان آزادی تا پایانه نعمت آباد در منطقه 18 هم خدمات رسانی می کند،برای این خط که بالغ بر 23 کیلومتر طول دارد معادل 800 تومان کرایه دریافت می شود.

مازندشورا:

بلدیه | پیمان سنندجی با اشاره به درج گزارشی مبنی بر افزایش نرخ خدمات رسانی در خط 10 بی.آر.تی گفت: براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ های خطوط براساس 9 بازه تعریف شده پایه ریزی شده به عنوان مثال در بازه صفر تا 2.5 کیلومتر نرخ 400 تومان است و در بازه 18.5تا 20 کیلومتر 800 تومان نرخ کرایه تعیین شده است . 

به گزارش بلدیه وی با بیان اینکه طی هفته گذشته طول خط 10 بی.آر.تی که تاکنون 11 کیلومتر بود به 23 کیلومتر افزایش پیدا کرده و از میدان آزادی تا پایانه نعمت آباد در منطقه 18 هم خدمات رسانی می کند، گفت: برای این خط که بالغ بر 23 کیلومتر طول دارد معادل 800 تومان کرایه دریافت می شود.

وی تصریح کرد: این در حالی است که 55 مدل کارت حمل ونقل عمومی وجود دارد که برای بیش از 20 کارت (کارت دانشجویی- منزلت ، معلولین و ... )بالغ بر 20 درصد تخفیف درنظرگرفته شده است.

سنندجی تاکید کرد: با توجه به اینکه این خط هفته گذشته راه اندازی شده برچسب های نرخ هنوز تغییر نکرده است. به همین منظور برخی تصور می کنند رانندگان کرایه را بالاتر از نرخ مصوب دریافت می کنند . این در حالی است که با توجه به طول خط کرایه تعیین شده ضمن آنکه این  خط به صورت شبانه نیز فعالیت دارد که نرخ شبانه 1200 تومان می باشد .

وی در ادامه با اشاره به برگزاری کنکور در روزهای پنجشنبه و جمعه گفت: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با وزارت علوم و پلیس راهور، تمامی خطوط اتوبوسرانی منتهی به مراکز برگزاری کنکور از صبح زود آماده خدمات رسانی ویژه هستند به طوری که خطوط منتهی به مراکز تقویت شده است .

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، سنندجی تاکید کرد: این هماهنگی وجود دارد تا اتوبوس های اختصاصی نیز در مکانهایی که کنکور برگزار می شود خدمات رسانی داشته باشد .


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رسانی - کرایه - کیلومتر - خدمات - تومان - افزایش - کنکور - سنندجی - شبانه - تاکید - برگزاری - هماهنگی - مراکز - منتهی - دریافت - اینکه - براساس - بلدیه - اشاره - تهران - اتوبوسرانی - گزارش - تعیین - گذشته -

نظر شما در مورد : مسیرBRT زیاد شد، کرایه افزایش پیدا کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها