مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 44801 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 -ساعت : 18:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان

معاون استاندار خبر داد:

فعالیت بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از فعالیت بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان مازندران خبر داد.

مازندشورا: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از فعالیت بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا، علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به این که اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید در قیاس با گذشته در این حوزه در استان صورت گرفته است و دولت برنامه های خوب و موثری را در این خصوص تدارک دیده است، یاد آور شد: دولت تدبیر و امید 767 میلیون تومان به امر پیشگیری از اعتیاد، افزایش تاب آوری و حق بیمه افراد کارآفرین استان در سال جاری اختصاص داده است.

معاون استاندار با بیان این که بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان در حال فعالیت هستند، عنوان نمود: می توان گفت که استان نسبت به گذشته عاری از افراد معتاد متجاهر هست و با هماهنگی و تعامل دستگاه های مسئول، کار در این حوزه بصورت مطلوب به جلو می رود.

یونسی به اختصاص 8 میلیارد تومان از سوی دولت تدبیر و امید به امر شتاب بخشیدن به روند کارآفرینی معتادان بهبود یافته استان در سال 96 اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: بازارچه هایی برای عرضه تولیدات معتادان در حال ترک بویژه در ایام نوروز اختصاص یابد و شهرداری ها در این حوزه ها باید بیشتر نقش آفرینی کنند.

جانشین رییس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، پیشگیری از اعتیاد را نیازمند مشارکت جدی مردم و بخش های دولتی و غیردولتی دانست و گفت: بهره گیری از ظرفیت تشکل های مردم نهاد برای مقابله با اعتیاد از مصادیق اصلی اجتماعی کردن مبارزه با آسیب های اجتماعی است.

معاون استاندار، افزود: صدا و سیمای مرکز استان با پردازش عالمانه از دریچه فرهنگی و هنری نسبت به تبیین موضوعات پیشگیری از اعتیاد، ترک اعتیاد و اشتغال بهبود یافتگان اهتمام نماید.

علی اصغر میرزایی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در آغاز این جلسه گزارشی از اقدامات و برنامه های این دبیرخانه ارایه نمود.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - اعتیاد - معاون - استاندار - اجتماعی - مبارزه - تدبیر - اختصاص - پیشگیری - هماهنگی - فعالیت - درمانی - مازندران - تومان - افراد - معتادان - بهبود - برنامه - گذشته - امنیتی - شورای - اشاره - اقدامات - سیاسی - یونسی -

نظر شما در مورد : فعالیت بیش از 500 مرکز درمانی و ترک اعتیاد در استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*