مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4482 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 تیر 1395 -ساعت : 13:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قائم مقام وزیر کشور :

ستاد ساماندهی سواحل مازندران نباید منتظر اعتبارات دولتی باشند

مازندشورا: رئیس ستاد ساماندهی نظارت و هماهنگی بر سواحل کشور گفت: اعضای ستاد ساماندهی سواحل مازندران نباید تنها منتظر اعتبارات دولتی باشند بلکه باید به دنبال سرمایه گذاران بخش خصوصی بوده و از این امکانات بهره ببرند.

مازندشورا:

بلدیه| تقی رستم‌وندی در  جلسه ستاد اجرایی ساماندهی طرح‌های دریای استان مازندران که با حضور فرمانداران و اعضای ستاد طرح سواحل مازندران در فرمانداری نوشهر برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های بالای مازندران در زمینه طرح های سواحل، اظهار کرد: اینکه سواحل مازندران به صورت ملی دیده شود حرف به حقی است، اما اینکه تنها با بودجه دولتی باشد امکان آنچنانی وجود ندارد.وی اضافه کرد: مازندران معدن طلا است و باید به نحو شایسته از امکانات آن بهره برد، همه مردم و مسئولان باید در کنار هم به ظرفیت های استان توجه کنند و به اهمیت آن پی ببرند.
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه با توجه به آمار بسیار بالا و میلیونی مسافران در استان مازندران،تاکید کرد: باید افق دید را در این زمینه فراتر کرد.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت برنامه محور در سواحل اعمال شود، متذکر شد: از امسال برای سال 96 شاخص گذاری و ارزیابی از سوی مدیران صورت گرفته و به فکر تامین حداقل بهره مندی مردم در زمینه ترد، تعذیه و بهداشت باشیم .
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی و فرهنگی بر صیانت از فضای اخلاقی فرهنگی تاکید کرد و گفت: طی دو سه سال اخیر اقدامات خوب فرهنگی انجام شد و در حال اجراست و باید فضای بانشاطی را برای مردم ایجاد کرد.
رستم وندی با تاکید بر کسب رضایت مردم در سواحل، خاطر نشان کرد: نیاز به نظرسنجی از مردم وجود دارد و باید تحقیق دانشگاهی و پایان نامه های دانشجویان را با موضوع توسعه سواحل در مازندران هدایت و اجرایی کرد.
وی با اشاره به دستور قرار گرفتن اقتصاد مقاومتی در دولت، اظهار کرد: یکی از اجزای اصلی آن گردشگری ساحلی و دریایی است و باید در این زمینه ثروت آفرینی و کارآفرینی در کل کشور اقداماتی صورت گیرد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - سواحل - زمینه - فرهنگی - تاکید - استان - اینکه - اجتماعی - اظهار - اشاره - دولتی - اجرایی - ساماندهی - ظرفیت -

نظر شما در مورد : ستاد ساماندهی سواحل مازندران نباید منتظر اعتبارات دولتی باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها