مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 449 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آذر 1393 -ساعت : 12:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون استاندار مازندران:

شهرداران در خط مقدم رفع مشکل پسماند در مازندران هستند

مازند شورا: معاون عمرانی استاندار مازندران پسماند را از دغدغه‌های این استان عنوان کرد و گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا این دغدغه را تبدیل به فرصت کنیم و شهرداران در این برنامه‌ریزی‌ها و عملی شدن کار در خط مقدم هستند

مازند شورا: علی نبیان در جلسه شورای اداری شهرستان نور که به منظور معارفه شهردار جدید ایزدشهر برگزار شد، بیان داشت: چهارپایه میز مسئولان روی خون شهدا استوار است و این مسئولیت را سنگین‌تر و پاسخگویی را سخت‌تر می‌کند.

معاون عمرانی استاندار مازندران پسماند را از دغدغه‌های این استان عنوان کرد و گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا این دغدغه را تبدیل به فرصت کنیم و شهرداران در این برنامه‌ریزی‌ها و عملی شدن کار در خط مقدم هستند.

وی ابراز داشت: ایزدشهر به دلیل توریستی و مسافرپذیر بودن به ویژه در ایام نوروز به نوعی متعلق به همه مردم ایران اسلامی است، بنابراین معرف استان هم است و زیبا بودن آن نشان‌دهنده زیبایی مازندران است.

نبیان ابراز داشت: باید تلاش کنید تا ایزدشهر آن‌گونه که زیبنده مردم منطقه است، نشان داده شود و برای این کار مبادی ورودی و خروجی شهر، پسماند و جمع‌آوری زباله از سطح شهر، فضای سبز در دستور کار جدی قرار گیرد و به گونه‌ای عمل شود که ساکنان و میهمانان احساس خلاء نکنند.

معاون عمرانی استاندار مازندران در پایان از زحمات شهردار قبلی و سرپرست شهرداری با اهدای لوح تقدیر و حکم شهردار جدید را به وی اهدا کرد./فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاون عمرانی استاندا - نبیان - زباله - مدیریت پسماند - -

مطالب مرتبط با : شهرداران در خط مقدم رفع مشکل پسماند در مازندران هستند
نظر شما در مورد : شهرداران در خط مقدم رفع مشکل پسماند در مازندران هستند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها