مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4490 -تاریخ انتشار : جمعه 25 تیر 1395 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گران‌ترین خانه در تهران 375 برابر ارزان‌ترین

مازندشورا: با توجه به آگهی‌های موجود، ارزان‌ترین و گران‌ترین خانه‌ها در شهر تهران به ترتیب با قیمت‌های 60 میلیون تومان و 22.5 میلیارد تومان به فروش می‌رسند که این نشان می‌دهد گران‌ترین خانه 375 برابر ارزان‌ترین خانه قیمت دارد.

مازندشورا:

در قیمت خانه عوامل زیادی اثرگذار هستند که از مهمترین آنها واقع شدن در محله‌های مختلف است. در شهر تهران فاصله قیمتی میان محله‌ها در مقایسه با سایر شهرها بیشتر است، به گونه‌ای که گاهی مشاهده می‌شود که در محله هر مترمربع از خانه‌ای کمتر از دو میلیون تومان می‌ارزد و این در حالی است که در محله‌ای دیگر حتی تا هر مترمربع 40 یا 50 میلیون تومان هم خانه وجود دارد.

بر اساس آگهی‌های موجود، مشاهده می‌شود که خانه‌ای 30متری و 19 سال ساخت در میدان خراسان که با قیمت هر مترمربع دو میلیون تومان به فروش می‌رسد و قیمت کل آن معادل 60 میلیون تومان است از نظر قیمت کل جزو ارزان‌ترین خانه‌ها به شمار می‌رود.

این در حالی است که واحدی دیگر در محله نیاوران که در برجی 20 طبقه واقع شده با قیمت هر مترمربع 25 میلیون تومان به فروش می‌رسد و با توجه به اینکه این واحد 900 مترمربع است، 22.5 میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است و می‌توان گفت که از نظر قیمت کل یکی از گران‌ترین واحدهای شهر تهران به شمار می‌رود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، بر این اساس می‌توان گفت که با توجه به این واحدهای آگهی شده قیمت گران‌ترین واحد که معادل 22.5 میلیارد تومان به فروش‌ می‌رسد نسبت به ارزان‌ترین واحد که 66.5 میلیون تومان قیمت دارد چیزی حدود 375 برابر است.

برای دیدن مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید.


منبع : اقتصاد آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تومان - میلیون - مترمربع - گران‌ترین - می‌رسد - تهران - ارزان‌ترین - مشاهده - واحدهای - می‌توان - اقتصاد - میلیارد - معادل - برابر - خانه‌ای - می‌رود -

نظر شما در مورد : گران‌ترین خانه در تهران 375 برابر ارزان‌ترین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها