مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4494 -تاریخ انتشار : جمعه 25 تیر 1395 -ساعت : 13:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبرداد:

شهادت یک آتش نشان برای نجات جان شهروندان

مازندشورا: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از شهادت یک آتش‌نشان ۳۶ ساله در عملیات نجات و اطفای حریق خبر داد.

مازندشورا:

شهادت یک آتش نشان برای نجات جان شهروندان بلدیه | جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت یک و ۲۵ دقیقه بامداد آتش‌سوزی گسترده‌ای در ساختمان مسکونی واقع در بلوار لاله شرقی خیابان پژوهنده به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ۴ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک واحد ۷۰ متری در این ساختمان ۴ طبقه کاملا شعله‌ور و آتش‌نشانان بلافاصله وارد عمل شدند. ۱۵ نفر از ساکنان این ساختمان که محبوس شده بودند توسط آتش‌نشانان نجات یافتند و اعلام شد در زیرزمین این ساختمان نیز یک نفر گرفتار شده است که آتش‌نشانان وارد عملیات نجات شدند.

ملکی گفت:‌ در حین عملیات یکی از آتش‌نشانان به نام علی قانع ۳۶ ساله نقش بر زمین می‌شود که تحویل عوامل اورژانس داده شد و ساعاتی پیش اعلام کردند جان خود را از دست داده است.

به گزارش بلدیه سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: در ادامه این عملیات یک خانم ۹۰ ساله که دارای معلولیت حرکتی نیز بود، در این حادثه جان خود را از دست داد.

ملکی بیان داشت: شغل آتش‌نشانی جزو مشاغل سخت و زیان‌آور به حساب می‌آید و هر ساله تعدادی از آتش‌نشانان برای نجات جان هموطنان خود جان خود را از دست می‌دهند.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آتش‌نشانان - ساختمان - حادثه - اعلام - عملیات - آتش‌نشانی - تهران - بلدیه - سخنگوی -

نظر شما در مورد : شهادت یک آتش نشان برای نجات جان شهروندان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها