مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45063 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 -ساعت : 08:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

راکعی:

جزئیات نمایشگاه زنان و تولید ملی تصحیح شده است/آغاز همکاری بین بانوان استان ها

مازندشورا: شهردارآنلاین: مشاور امور زنان شهرداری تهران از برخی تغییرات در نمایشگاه زنان و تولید ملی خبر داد.

مازندشورا: فاطمه راکعی مشاور شهردار تهران در امور بانوان در خصوص برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی گفت:  امسال در هفته بزرگداشت مقام زن نمایشگاه زنان و تولید ملی برگزار می شود،  در این نمایشگاه بیشتر غرفه ها به زنانی اختصاص می یابد که توانمند شده و به تولیدکننده تبدیل شده اند و تولیداتی دارند که حتی در سطح ملی قابل عرضه است.

او با بیان ای در این نمایشگاه بسیاری از مشکلات دوره قبل حل شده است، گفت: یکی از مشکلات مهم زنان در سال های گذشته حضور دیگر برند در نمایشگاه بود به شدت آن را تحت تاثیر قرار می داد و توجه را از تولیدات زنان سرپرست خانوار کم می کرد اما امسال تنها تولیدات زنان سرپرست خانوار نمایش داده خواهد شد.

مشاور شهردار تهران همچنین از همکاری بین استان ها برای عرضه کالا ها خبر داد و گفت: قرار است برای تولید برخی محصولات هماهنگی هایی بین استان ها صورت گیرد، مثلا پارچه در بیرجند تولید شود، در تهران دوخته و در اصفهان با هنر دست تزئین شود، این طرح بسیار مورد توجه وزارت کشور هم قرار گرفته است.

او ادامه داد: در قدم بعدی نگاهمان به عرضه بین المللی محصولات بانوانمان در عرصه های جهانی است. 

این  فعال حوزه زنان تاکید کرد: باید ارتباط با زنان سرپرست خانوار و جذب آن ها را برای توانمندسازی افزایش دهیم تا این افراد بتوانند وارد چرخه تولید شوند و زندگی خود و فرزندانشان را اداره کنند، این اقدامات در ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار هماهنگ و متمرکز می شود.

گفتنی است، نمایشگاه زنان و تولید ملی از 14 تا 25 اسفندماه در محل نمایشگاه دائمی شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو برگزار می شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - تولید - خانوار - سرپرست - تهران - استان - بانوان - همکاری - محصولات - توانمندسازی - تولیدات - برگزار - مشاور - شهردار - راکعی - امسال - مشکلات -

نظر شما در مورد : جزئیات نمایشگاه زنان و تولید ملی تصحیح شده است/آغاز همکاری بین بانوان استان ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها