مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45080 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برگزاری نمایشگاه برنج مازندران در مصلای بابل/نمایشگاه برنج بارقه امید در کشاورزان ایجاد می‌کند

امام جمعه بابل خبر داد

برگزاری نمایشگاه برنج مازندران در مصلای بابل/نمایشگاه برنج بارقه امید در کشاورزان ایجاد می‌کند

مازندشورا: امام جمعه بابل با انتقاد از واردات بی رویه برنج در داخل کشور در فصل برداشت ،از برپایی نمایشگاه برنج مازندران از 30 بهمن ماه در مصلی بابل خبر داد.

مازندشورا: حجت‌الاسلام حسن روحانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه فصل زراعی جدید قرار داریم در تماس تلفنی با دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهادکشاورزی مازندران از وی درخواست کردم نسبت به برگزاری نمایشگاه برنج اقدام کند.

 وی گفت: با توجه به بازار آشفته برنج،کشاورزانی که نتوانستند محصول برنج خودرا به فروش برسانند بارقه امیدی در آنها در امر کشاورزی برای فصل زراعی جدید ایجاد می‌شود.

روحانی با اشاره به اینکه کشاورزی مهم‌ترین جلوه اقتصاد مقاومتی است، افزود: اگر در فصل برداشت محصول،  واردات برنج ممنوع شود محصولات کشاورزی  تامین‌کننده  نیازهای داخلی خواهد بود.


امام جمعه بابل با اشاره به اینکه برگزاری این نمایشگاه فرصتی برای تجلیل از کشاورزان به عنوان سربازان اقتصاد مقاومتی هستند،تصریح کرد: با توجه به گستردگی اراضی کشاورزی و اراضی باغی بابل، برپایی این نمایشگاه نقش مهمی در شناسایی محصولات زراعی و باغی این شهرستان خواهد داشت.


روحانی تصریح کرد: نخستین نمایشگاه برنج مازندران از 30 بهمن ماه تا 3 اسفند ماه در مصلی جمعه بابل برگزار می‌شود.

 وی با تقدیر از فرماندار ویژه بابل و مسؤولان صنعت و معدن و بازرگانی بابل در مورد برخورد با تخلیط برنج بیان کرد: در پی تذکر بنده و با ورود به موقع مسؤولان تا حدودی از تخلیط برنج خودداری شد اما باید این نظارت به شکل مستمر ادامه داشته باشد تا شاهد رفع کامل این مشکل باشیم.


86009/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نمایشگاه - زراعی - برگزاری - کشاورزی - اینکه - روحانی - مازندران - تصریح - محصولات - تخلیط - اراضی - مسؤولان - مقاومتی - محصول - بارقه - کشاورزان - ایجاد - اشاره - اقتصاد -

نظر شما در مورد : برگزاری نمایشگاه برنج مازندران در مصلای بابل/نمایشگاه برنج بارقه امید در کشاورزان ایجاد می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها