تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 - ساعت : 11:23

کد مطلب: 45088 چاپ به اشتراگ گذاشتن

هزینه شهرداری کرمان برای تقاطع ولیعصر

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون فنی عمرانی شهردار کرمان گفت: هزینه کرد شهرداری کرمان برای تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) 40 میلیارد تومان با تملک اراضی این محدوده بوده است.

مازندشورا:محمدعلی قنبری افزود: پروژه تقاطع غیرهمسطع چهارراه ولیعصر(عج) بوسیله شهرداری کرمان، با پیمانکاری گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و تمامی اعتبار آن از محل منابع داخلی شهرداری کرمان تامین شده است. 
وی اظهار کرد: پل ولیعصر (باغ ملی )کرمان با طول 473 متر، طول عرشه 22 متر و تعداد سگمنتال ها (قطعات بتنی عرشه) 144 عدد روی 12 پایه بتنی نصب شده است. 
معاون فنی عمرانی شهردار کرمان گفت: پیش از آغاز این پروژه تمامی مطالعات ترافیکی آن انجام شده است و این پل به بحث ترافیکی چهارراه ولیعصر (عج) و خیابان های اطراف کمک خوبی می کند. 
وی افزود: پروژه میدان آزادی کرمان نیز بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و قرارداد این پروژه با گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) نیز 106 میلیارد تومان بوده است. 
قنبری با تاکید بر اینکه شهروندان تا اتمام پروژه های عمران شهری صبر و تحمل داشته باشند تصریح کرد: اجرای این پروژه ها برای ساماندهی و حل مشکلات شهر است. 
هم اکنون تمامی نورپردازی و زیباسازی اطراف تقاطع غیرهمسطح ولیعصر(عج) انجام شده است و این پل هم اکنون در حال بهره برداری است. 
کار طراحی و اجرای پل باغ ملی (تقاطع ولیعصر عج) از 30 ماه قبل آغاز شده و پیمانکار این پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) بوده است. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #پروژه #کرمان #ولیعصر #تقاطع #شهرداری #الانبیا #تمامی #قرارگاه #ترافیکی #اجرای #اکنون #اطراف #رجایی #افزود #چهارراه #تخصصی #سازندگی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هزینه شهرداری کرمان برای تقاطع ولیعصر

*

*