مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45131 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 -ساعت : 09:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نژادبهرام در واکنش به اعتراض معاون شهردار در خصوص تغییرات گسترده بودجه:

شورا صلاح دانست تا در بودجه تغییر ایجاد کند/معاونان شهردار حق دارند تا نظرشان را بگویند

مازندشورا:زهرا نژاد بهرام عضو هیئت رییسه شورای شهر در گفت و  با شهردارآنلاین در خصوص اعتراضات معاونان شهرداری تهران به تغییرات در بودجه 97 : آنچه که مسلم است تصویب لایحه بودجه در اختیار شورای شهر است، اما شهرداری هم در این زمان می تواند نظر خود را اعلام کند.

به گفته او شورای شهر تهران در جلسات از نماینده شهرداری دعوت کرده و آن ها نیز این حق را دارند که اعتراض کنند.

او افزود: در هر صورت شهرداری هم برای نوشتن بودجه 97 زحمات زیادی کشیده است و در می تواند نظر خود را انعکاس دهد، به هر صورت با وجود اینکه معاون شهردار به ابعاد این تغییرات اعتراض داشت اما شورا صلاح دانست با این تغییرات اعمال شود.

نژاد بهرام با بیان اینکه معاونان شهردار تصور این تغییرات گسترده را نداشتند گفت: شورا نهادی مانند مجلس شورای اسلامی و می تواند تعیین کننده باشد بنابراین ما آن تغییراتی را که صلاح دانستیم در بودجه 97 آوردیم.

او همچنین در خصوص اینکه در مبحث بودجه معاونان شهردار تغییرات را از وظایف شورا می دانستند اما در این زمان به آن اعتراض دارند گفت: هر کس در زمان عمل ممکن است رفتار کاملا متفاوتی از خودش رانشان دهند، شهرداری به خوبی اطلاع دارد  که تغییرات در نظر گرفته شده در بودجه شهرداری در شرح وظایف اعضای شورا آمده است از طرف دیگر هویت نظارت و قانون گذاری مارا وادار به چنین اعمالی می کند.

گفتنی است، پس از اعمال تغییرات گسترده در ردیف های بودجه شهرداری معاونان شهردار به این تغییرات بسیار اعتراض داشتند.

 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بودجه - تغییرات - شهرداری - شهردار - اعتراض - معاونان - شورای - تواند - اینکه - دارند - گسترده - اعمال - وظایف - معاون - بهرام - تهران - دانست -

نظر شما در مورد : شورا صلاح دانست تا در بودجه تغییر ایجاد کند/معاونان شهردار حق دارند تا نظرشان را بگویند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها