مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45134 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 -ساعت : 10:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نخستین کارناوال گل، توسط شهرداری بجنورد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار بجنورد گفت: در آستانه فرا رسیدن نوروز، نخستین کارناوال نوروزی گل در این شهر راه اندازی می شود.

مازندشورا:روح الله براتیان اظهار کرد: این کارناوال در روزهای 26، 27 و 28 اسفند ماه امسال در آستانه نوروز راه اندازی می شود و به شهروندان گل هدیه می کند. 
وی افزود: اجرای برنامه های شاد، اجرای موسیقی های سنتی، نواختن ساز و دهل و گرداندن سینی های هفت سین از برنامه های جانبی این کارناوال است.
وی خاطرنشان کرد: در این کارناوال، حاجی فیروز، به عنوان عید نوروز، در شهر حاضر شده و آمدن عید را به شهروندان مژده خواهد داد. 

شهردار بجنورد در بخش دیگر سخنان خود شهرتکانی شهر را از دیگر برنامه ها در آستانه نوروز عنوان و اظهار کرد: این طرح به همکاری شورای شهر، شهرداری و سازمان های مردم نهاد در روز 25 اسفند اجرا می شود.
براتیان گفت: در این روز، پاکسازی معابر حدفاصل میدان کارگر تا مصلی امام خمینی(ره) و میدان شهید تا مصلی امام خمینی(ره) در دستور کار است.
به گفته وی این طرح ساعت 10 آغاز می شود. 

شهردار بجنورد گفت: در طرح دیگری که در آستانه نوروز انجام می شود، شهروندان بابت تحویل پسماند خشک، سبزه و ماهی قرمز دریافت می کنند.
وی تصریح کرد: این طرح توسط سازمان پسماند شهرداری در برخی از محله های شهر بجنورد انجام خواهد شد و در آن، شهروندان، در قبال عرضه پسماندهای خشک خود، سبزه و ماهی دریافت می کنند. 
شهرار بجنورد گفت: شهرداری برای ایجاد فضای شاد در شهر آمادگی دارد و در تلاش است تا فضای خوب و مناسب در شهر ایجاد شود و در این زمینه زیباسازی شهر، رفت‌ و روب و لکه‌گیری معابر و خط ‌کشی عابر پیاده انجام می شود همچنین بهسازی بوستان ها، روشنایی معابر و کاشت درخت در دستور کار قرار دارد.
شهر بجنورد مرکز خراسان شمالی 210 هزار نفر جمعیت دارد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بجنورد - شهروندان - نوروز - کارناوال - شهرداری - معابر - برنامه - آستانه - خمینی - ایجاد - دستور - دریافت - پسماند - میدان - اجرای - براتیان - اظهار - اسفند - عنوان - شهردار -

نظر شما در مورد : نخستین کارناوال گل، توسط شهرداری بجنورد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها