مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45138 -تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 -ساعت : 10:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کمپین«پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم»

مازندشورا: شهردارآنلاین: مسئول آموزش ترافیک شهرداری گرگان از اجرای نخستین کمپین «پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم» در گرگان خبر داد.

مازندشورا:منیره پسرک لی اظهار کرد: نخستین کمپین «پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم» در گرگان به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: به هنگام ورود به ترافیک به عنوان یک عابر، نخستین و مطمئن ترین مکان برای عبور از خیابان پل هوایی است بنابراین در هنگام عبور از خیابان باید دقت کنیم رفتاری را انجام دهیم که خطرآفرین نباشد.

پسرک لی با بیان این که داشتن حق تقدم نباید شهروندان را در مقام عابر پیاده وادار به بی احتیاطی کند، ادامه داد: ۳۰ دانش آموز دوره متوسطه و ابتدایی از مدرسه زمزم و دبستان دخترانه شهید مفتح با برخورداری از آموزش های لازم به عنوان سفیران ترافیک در میدان شهرداری حضور یافتند تا در کمپین پل عابر، خط امن هوایی با همراهی مدیریت شهری و پلیس راهور گرگان با اندیشه مهربانی جهت ترغیب عابران پیاده به استفاده و انتخاب پل هوایی نقشی سازنده داشته باشند.

مسئول آموزش ترافیک شهرداری گرگان اضافه کرد: ضروری است که برای کاهش تصادفات رانندگی در شهرمان، انتخابی درست در ورود به ترافیک داشته باشیم، استفاده از پل یکی از گزینه های مهم برای حفاظت جان شهروندان محسوب می شود و مدیریت شهری به کمک نسل نوجوان شهر و با همراهی پلیس، این انتخاب صحیح را یادآوری کرد.

پسرک لی در پایان گفت: فراموش نکنیم که برای داشتن شهری ایمن و سالم، مشارکت مسئولان و مردم با هم نیاز است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استفاده - ترافیک - کمپین - هوایی - گرگان - شهرمان - پیاده - مدیریت - همراهی - شهرداری - آموزش - شهروندان - عنوان - نخستین - نگذاریم - ادامه - هنگام - خیابان - داشتن -

نظر شما در مورد : کمپین«پل های شهرمان را بدون استفاده نگذاریم»

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها