مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4517 -تاریخ انتشار : شنبه 26 تیر 1395 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دلیل حذف معاونت از سایت رسمی شهرداری؛

معاونت امور مناطق، نه خبری از ادغام است و نه انحلال

مازندشورا: تدبیر معاون امور مناطق شهردار تهران این بوده که خود را در فضاهای رسانه ای مطرح نکند اما این معاونت کار خودش را انجام می دهد . یک معاونت مصوب است .

مازندشورا:

معاونت امور مناطق، نه خبری از ادغام است و نه انحلال بلدیه | به سایت رسمی شهرداری تهران http://www.tehran.ir که سری بزنید . در بخش معاونت های شهرداری جای یک معاونت خالی است . هیچ نشانی از معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری در سایت رسمی شهرداری نیست .

به گزارش خبرنگار بلدیه عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران و معاون امور مناطق اهل مصاحبه مطبوعاتی یا انعکاس خبری فعالیت هایش نیست. در گذشته های دور تنهااخبار بازدیدهای هفتگی اش منعکس می شد و گاهی مناطق اخبار بازدید های سرزده اش را منتشر می کردند . 

اما مدتی است این اخبار هم از وی منعکس نمی شود . در جابه جایی های اخیر معاونان شهردار که شهردار منطقه یک نیز تغییر کرده بود جای عیسی شریفی در مراسم خالی بود . 

از مدتی قبل شایعاتی در خصوص ادغام معاونت امور مناطق با معاونت عمرانی مطرح بود که توسط هیچ مرجع رسمی در شهرداری و شورا تاکنون تایید نشده است .  

ناصر امانی، معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورادرپاسخ به این پرسش بلدیه که چرا معاونت امور مناطق در سایت رسمی شهرداری خذف شده است گفت : تدبیر معاون امور مناطق شهردار تهران این بوده که خود را در فضاهای رسانه ای مطرح نکند اما  این معاونت کار خودش را انجام می دهد . یک معاونت مصوب است .

وی ادامه داد : معاون امور مناطق شهردار ،مناطق تهران را اداره میکند و یکی از معاونت های فعال است. بسیاری از کمیسیون های تخصصی شهرداری در حضور معاونت امور مناطق در حال تشکیل است و و حذف یا ادام این معاونت صحت  ندارد و به جد این اخبار را تکذیب می کنیم . 

به گزارش خبرنگار بلدیه هرچند به گفته امانی معاونت امور مناطق به دلیل دوری از فضای رسانه ای سایتی ندارد اما تنها یک بخش از سایت یک معاونت به انتشار اخبار اختصاص دارد.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : معاونت - مناطق - شهرداری - شهردار - معاون - اخبار - تهران - بلدیه - رسانه - امانی - منعکس - گزارش - ادغام - خبرنگار - شریفی -

نظر شما در مورد : معاونت امور مناطق، نه خبری از ادغام است و نه انحلال

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها