مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45200 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 02 اسفند 1396 -ساعت : 14:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پدر شهیدان عبوری در کنار فرزندان شهیدش آرام گرفت

پس از تشییع باشکوه در مرکز مازندران

پدر شهیدان عبوری در کنار فرزندان شهیدش آرام گرفت

مازندشورا: پیکر حاج حسن عبوری پس از تشییع باشکوه در مرکز مازندران با حضور مردم و گروه‌های سیاسی در کنار 3 فرزند شهیدش آرام گرفت.

مازندشورا: مراسم تشییع پیکر حاج حسن عبوری پدر سه شهید دوران دفاع مقدس از ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز از امامزاده یحیی ساری آغاز و از مسیرهای خیابان جمهوری اسلامی، خیابان 18 دی ساری و میدان شهدا و خیابان ملامجدالدین ساری و در نهایت تا معراج شهدا به پایان رسید.

آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران بر پیکر پدر سه شهید عبوری نماز خواند، حضور مردم و مسؤولان قدیم و فعلی مازندران بیانگر ارادت به این خانواده شهید بود، همچنین حضور مردم و گروه‌های سیاسی در این مراسم بی‌نظیر بوده است.

استاندار سابق مازندران، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، مسؤولان سپاه کربلای مازندران، مسؤولان انتظامی، نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، شهردار آمل، فرماندار میاندورود، فرماندار نکا، مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، مسؤولان استانی و شهرستانی بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسؤولان از جمله افرادی بودند در این مراسم حضور داشتند.

حضور پرشور مردم ساری و حتی شهرهای اطراف بسیار چشم‌گیر بود و جمعیت حاضر در این مراسم بار دیگر به نوعی با آرمان‌های شهدای و امام راحل و خانواده‌های شهدا و ایثارگر تجدید میثاق کردند.

پیام نماینده ولی فقیه در مازندران و مسؤول امور ایثارگران کشور و همچنین پیام تسلیت وزیر کشور در این مراسم قرائت شد.

پیکر شادوران حسن عبوری در بین اندوه عزاداران و شیفتگان به شهدا در کنار سه فرزند برومندش در گلزار شهدای شهرستان ساری به خاک سپرده شد.


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پدر شهیدان عبوری در -

نظر شما در مورد : پدر شهیدان عبوری در کنار فرزندان شهیدش آرام گرفت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها