مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4529 -تاریخ انتشار : شنبه 26 تیر 1395 -ساعت : 15:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان:

تحقق شهر هوشمند نیازمند حمایت همه جانبه است

مازندشورا: مدیر امور درآمد شهرداری اصفهان گفت: قطار شهری، اتوبوسرانی اصفهان، خمینی شهر، برخوار و بهارستان و همچنین ایستگاه‌های دوچرخه، ۱۸پارکینگ طبقاتی و بزرگ شهر و تاکسی‌های شهری به دستگاه‌های استفاده از سامانه اصفهان کارت تجهیز شده‌اند.

مازندشورا:

بلدیه|نادر آخوندی با اشاره به اجرای طرح تشویقی برای رانندگان تاکسی اظهار کرد: از خرداد ماه سال جاری تا پایان سال هرماه به  هشت نفر از رانندگان تاکسی که بیشترین تراکنش اصفهان کارت را داشته‌اند به قید قرعه یک کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
وی با اشاره به خدمات اصفهان کارت در حوزه‌های حمل و نقل گفت: قطار شهری، اتوبوسرانی اصفهان، خمینی شهر، برخوار و بهارستان و همچنین ایستگاه‌های دوچرخه، ۱۸پارکینگ طبقاتی و بزرگ شهر و تاکسی‌های شهری به دستگاه‌های استفاده از سامانه اصفهان کارت تجهیز شده‌اند.

رییس کارگروه اصفهان کارت افزود: در مراکز فرهنگی تفریحی همچون باغ گل‌ها، باغ پرندگان، نمایشگاه خزندگان، باغ موزه پروانه، تله کابین ، شهر رویاها، نمایشگاه بین المللی و... خدمات با اصفهان کارت صورت می‌گیرد.

آخوندی شهر هوشمند را نیازمند حمایت همه جانبه از سوی دستگاه‌ها دانست و گفت: در اجرای طرح کارت الکترونیک، اصفهان پایلوت شهرهای هوشمند است و استان‌های دیگر نیز از این شهر الگو می‌گیرند و زیرساخت‌های مناسبی در زمینه  شهر هوشمند و تحقق شعار "اصفهان کارت، شهرالکترونیک" مهیا است.


منبع : بلدیه


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصفهان - هوشمند - تاکسی - رانندگان - خدمات - نمایشگاه - اجرای - آخوندی - نیازمند - حمایت - جانبه - اشاره -

نظر شما در مورد : تحقق شهر هوشمند نیازمند حمایت همه جانبه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها