مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 4537 -تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 -ساعت : 06:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

دومین نشست دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران

تعریف نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران

مازندشورا: دومین نشست از دفتر نهم سلسه نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با محوریت تعریف نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران برگزار می‌شود.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دفتر نهم از سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران تحت‌عنوان «حق مشخص به شهر مشخص» در دومین نشست خود به تعریف نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران خواهد پرداخت.

در این نشست اساتیدی از جمله دکتر پرویز پیران به عنوان دبیر علمی، دکتر مظفر صرافی به عنوان عضو پنل و علی طیبی، مدیرعامل مجمع حق بر شهر به عنوان سخنران حضور خواهند یافت.

این جلسه روز دوشنبه ۲۸ تیرماه از ساعت ۱۴ بعداز ظهر در سالن کنفرانس شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به نشانی بالاتر از میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک ۵۱، برگزار خواهد شد. (حضور برای علاقه‌مندان در این نشست آزاد است)

گفتنی است نشست نخست این دفتر مورخ ۱۴ تیرماه با حضور دکتر بابک داورپناه در این شرکت برگزار و نشریه هفت شهر با عنوان حق مشخص به شهر مشخص با حضور برخی از پدیدآورندگان مطالب ویژه نامه رونمایی شد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عنوان - شهرسازی - بهسازی - عمران - برگزار - تهران - تیرماه - پیگیری - کنشگری - نشست‌های - موضوعی - تعریف - دومین -

مطالب مرتبط با : تعریف نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران
نظر شما در مورد : تعریف نقش کنشگری شهرسازی برای پیگیری حق بر شهر در تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها