تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 - ساعت : 10:39

کد مطلب: 45387 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام تبریک رئیس نظام مهندسی تهران به مناسبت روز مهندس

مازندشورا: حسن قربانخانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در یاداشتی به نمایندگی از هیئت رئیسه و هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، به جامعه مهندسان کشور تبریک گفت.

مازندشورا:"هو الصانع والله العلی العظیم

به نام یگانه هستی بخش دانا

پنجم اسفندماه، روز مهندسی را گرامی میداریم و از جانب خود و هیئت رئیسهو هیئت مدیره محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، به همه مهندسان صمیمانهتبریک می گویم.

هر سال گرامیداشت زادروز خواجه نصیرالدین طوسی، فیلسوف و دانشمند نامدارایران عزیز که روز مهندسی نیز نام گرفته، هویت بخش تلاش های علمی و نوآورانه مهندسانکشورمان در تمامی عرصه های مهندسی است که بر مدار اخلاق و تعقل و تعهد حرفه ای و اجتماعی،در مسیر اعتلای حرفه و جایگاه مهندسی در کوشش است.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در یک سال گذشته، تمرکز عمده خودرا بر پویایی حرفه ای، سازمانی و اخلاقی مهندسان مبتنی بر قانون نظام مهندسی و مقرراتملی ساختمان گذاشته است و دستاوردهای حاصله، اگر چه در نوع خود ارزشمند تلقی می شودولی بر این باوریم با شرایط سازه ای و لرزه خیزی کشور تا نقطه مطلوب، فاصله ی قابلتوجهی دارد و برای خدمت به مردم و کشور در داشتن ساختمان هایی در تراز استانداردهایملی و جهانی و باکیفیت، کارهای بسیاری هنوز باقی مانده است که تکلیف اساسی جامعه مهندسیاست.

پنجم اسفند ماه، روز مهندسی را در حالی گرامی می داریم که خود را متعهدبه دفاع همه جانبه از حقوق تمامی مهندسان و ذینفعان اجتماعی این حرفه در ارکان گوناگونکشور می دانیم و بر این باوریم با انسجام و خردمندی کلیه اعضای سازمان نظام مهندسیخواهیم توانست مسئولیت های خطیر خود را به خوبی ایفا نموده و سربلند در برابر تاریخ و مردم عزیزمان باشیم .... انشاالله .

حسن قربانخانی؛ رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران


منبع : صما

برچسب ها : #مهندسی #ساختمان #تهران #مهندسان #استان #باوریم #اجتماعی #تمامی #هیئت #گرامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پیام تبریک رئیس نظام مهندسی تهران به مناسبت روز مهندس

*

*