مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45417 -تاریخ انتشار : شنبه 05 اسفند 1396 -ساعت : 15:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
راهیابی جودوکار مازندرانی به رقابت‌های جهانی فرانسه / لزوم حمایت از جودوی کارگری مازندران

سرپرست انجمن جودوی کارگری مازندران عنوان کرد

راهیابی جودوکار مازندرانی به رقابت‌های جهانی فرانسه / لزوم حمایت از جودوی کارگری مازندران

مازندشورا: سرپرست انجمن جودوی کارگری استان مازندران با اشاره به لزوم حمایت از جودوی کارگری استان گفت: مازندران رتبه سوم تیمی مسابقات جودوی کارگری در مشهد را به‌دست آورد و به مسابقات جهانی کارگری جودوی فرانسه راه پیدا کرد.

مازندشورا:حسین گلشاهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: مازندران رتبه سوم تیمی مسابقات جودوی کارگری در مشهد را به‌دست آورد و به مسابقات جهانی کارگری جودوی فرانسه راه پیدا کرد.

وی با بیان اینکه مسابقات جودوی کارگری مشهد از 2 تا 4 بهمن برگزار شد، افزود: تیم مازندران این مقام را بدون هیچ‌گونه حمایتی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به‌دست آورد.

سرپرست انجمن جودوی کارگری استان مازندران با بیان اینکه انتظار انجمن جودوی کارگری مازندران از اداره کار حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران کارگر استان است، بیان کرد: جودوکاران کارگر مازندران بدون هیچ کمک مالی از طرف اداره کار به این مقام دست یافتند و انتظار می‌رود تا سرمایه‌گذاری و پشتیبانی در این زمینه برای حفظ  روحیه ورزشکاران و تداوم این افتخارات صورت گیرد.  

گلشاهی تاکید کرد: جودوکاران کارگری مازندران دارای مقام‌های کشوری و بین‌المللی هستند، حمایت و پشتیبانی از این ورزشکاران برای رشد تیم و دست‌یابی به مقام‌های بیشتر در سطوح جهانی از طرف مدیران و مسؤولان لازم و ضروری است.

86041/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - کارگری - جودوی - اداره - استان - ورزشکاران - حمایت - مسابقات - انجمن - جهانی - کارگر - جودوکاران - پشتیبانی - مقام‌های - سرپرست - انتظار - اینکه - فرانسه - گلشاهی - به‌دست -

نظر شما در مورد : راهیابی جودوکار مازندرانی به رقابت‌های جهانی فرانسه / لزوم حمایت از جودوی کارگری مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها