مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 45488 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 اسفند 1396 -ساعت : 15:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
«نان مهربانی» روی سفره نیازمندان

«نان مهربانی» روی سفره نیازمندان

مازندشورا: یک نانوا گفت: نان به اعتقاد قدیمی ‌ها برکت روی سفره‌های مردم است و ما خوشحال هستیم که شغلی داریم که به‌واسطه آن برکت را به روی سفره‌های مردم می‌آوریم.

مازندشورا:هادی طالبی امروز از شهرستان ساری، اظهار کرد: به اعتقاد قدیمی‌ها  نان برکت روی سفره‌های مردم است و ما خوشحال هستیم که شغلی داریم که به‌واسطه آن برکت را به روی سفره‌های مردم می‌آوریم.

وی بیان کرد: در فصل زمستان با وجود هوای سرد بیرون با پوشش کم ما در حال انجام فعالیت هستیم و برای استراحت گاهی کولر روشن می‌کنیم، ولی در فصل تابستان داخل نانوایی به شدت گرم بوده و کار را طاقت‌فرسا می‌کند.

این نانوای خوش ذوق شهرستان ساری تصریح کرد: همزمان بازگشایی این نانوایی به پیشنهاد یکی از دوستان اقدام به انجام کاری خیر کردیم و در این راه مکانیزمی را تعریف کردیم، این کار با هدف گرسنه نخوابیدن کودکان و نیازمندان در سطح شهر آغاز شده است.

طالبی ادامه داد:  افرادی که برای خرید نان به نانوایی مراجعه کرده و پول می‌دهند ما به آنها کارت مهربانی داده تا آن را به دیوار کوچک نانوایی کوچک ما بیاویزند و افراد مستحق و نیازمند که اغلب گذری یا معرفی شده هستند با برداشتن کارت مهربانی و دادن به ما از دریافت نان بهره‌مند شوند و اگر کسی از روی خجالت قادر به انجام این کار هم نبود ما به او نان داده و کارت را خودمان دریافت کرده و به داخل می‌آوریم.

وی در پایان گفت: این موضوع را یکی از مشتریان تعریف کرده که من برای خرید نان به این نانوایی آمدم چرا که نان پخته شده بسیار باکیفیت است و تا سه روز بعد قابل خوردن است همچنین شخصیت و برخورد نانوا بسیار خوب بوده و علاوه بر خرید نان مصرفی روزانه مبلغی اضافه‌تر بابت خرید کارت مهربانی به نانوا پرداخت می‌کنم در عوض کارت مهربانی را دریافت کرده و به دیوار بیرون نانوایی آویزان می‌کنم تا در انجام این کار خیر سهیم شوم.

86048/غ


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نانوایی - مهربانی - دریافت - نانوا - می‌کنم - تعریف - دیوار - کردیم - بسیار - بیرون - طالبی - نیازمندان - شهرستان - سفره‌های - هستیم - می‌آوریم -

نظر شما در مورد : «نان مهربانی» روی سفره نیازمندان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها